zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
PL BIP

Bajczytanki Pani Hanki – konkurs recytatorski

Data dodania: 09 marca 2018
Bajczytanki Pani Hanki – konkurs recytatorski/Fot. MBP

W poniedziałek (5 marca) do Poczytalni przybyli tłumnie młodzi recytatorzy poezji Hanny Niewiadomskiej. Konkurs, zorganizowany wspólnie ze Szkołą Podstawową nr 8 w Legionowie, cieszył się naprawdę dużym zainteresowaniem uczniów, którzy na scenie udowodnili, że drzemie w nich wiele talentów.

Jak w prawdziwym teatrze, wszystko zaczęło się od rozgrzewki, której częścią była joga śmiechu. Kiedy w uczestnikach konkursu nie było już ani grama tremy, ruszyli an scenę. Recytatorzy bardzo profesjonalnie podeszli do swojego zadania i przy pomocy strojów, gestów, gry aktorskiej oraz doskonale opanowanego tekstu, przekazali publiczności mnóstwo emocji. Zniecierpliwieni czekali na finał, podczas którego nie zabrakło książkowych nagród, dyplomów i drobnych upominków. To była naprawdę zdrowa i radosna rywalizacja

Serdecznie dziękujemy Pani Hannie Niewiadomskiej za udział w pracach jury

A wszystkim uczestnikom gratulujemy i zapraszamy za rok!

Protokół z II Międzyszkolnego Konkursu Recytatorskiego „Bajczytanki Pani Hanki”

/Miejska Biblioteka Publiczna w Legionowie/

 

Urząd Miasta Legionowo

ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 41,
05-120 Legionowo

GODZINY OTWARCIA:
pon 8:00 - 18:00
wt - pt 8:00 - 16:00

NUMER KONTA:
Getin Noble Bank S.A.
44 1560 0013 2380 6993 5000 0001

ADRES E-MAILOWY:
kancelaria@um.Legionowo.pl

SEKRETARIAT:
tel.: (22) 774 20 31, (22) 766 40 00
fax: (22) 774 02 32
tel. dla niepełnosprawnych:
(22) 766 40 03

ADRES SKRZYNKI PODAWCZEJ NA EPUAP:
/UMLegionowo/skrytka

KZB LegionowoPECPWK LegionowoStraż Miejska w LegionowieMiejska Biblioteka Publiczna w LegionowieMiejski Ośrodek Kultury w LegionowieMuzeum Historyczne w LegionowieOśrodek Pomocy Społecznej w LegionowieStarostwo Powiatowe w LegionowiePowiatowe Centrum Integracji SpołecznejPowiatowy Urząd Pracy w LegionowiePowiatowa Izba Gospodarcza w LegionowieCentrum Szkolenia PolicjiKomenda Powiatowa w LegionowiePunkt Informacji Europejskiej Europe Direct – WarszawaSystem Gospodarki Odpadami w Legionowie