zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Bakteria grupy coli w Przedszkolu Miejskim Nr 7 - 29.11 placówka nieczynna

Data dodania: 28 listopada 2019
Szanowni Rodzice Przedszkola Miejskiego z Oddziałami Integracyjnymi nr 7, im. Janusza Korczaka w Legionowie informuję, że w dniu 29 listopada 2019r. w związku z otrzymaniem zawiadomienia Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Legionowie o przekroczeniach parametrów bakterii grupy coli w próbach wody pobranych w Przedszkolu (jest to zdarzenie zagrażające zdrowiu dzieci uczęszczaj przedszkola).
Cofnij
W dniu 29 listopada 2019r. placówka będzie nieczynna. Informację o braku zagrożenia (otwarciu Placówki) uzyskacie Państwo na stronie internetowej Przedszkola. Jednocześnie informuję, że we współpracy z PWK „Legionowo” i PSSE w Legionowie wszczęte zostały działania naprawcze. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Dyrektor Przedszkola