zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
PL BIP

Budowa ulicy Niklowej

Data dodania: 08 listopada 2018
roboty drogowe

Rozstrzygnięto przetarg dotyczący budowy drogi wewnętrznej w Legionowie. Tym razem chodzi o ulicę Niklową na III Parceli.

Sześciu przedsiębiorców złożyło oferty na podjęcie się prac budowlanych na ulicy Niklowej. Komisja przetargowa wybrała najkorzystniejszą z nich, ofertę chotomowskiej firmy Partner Roboty Drogowe Krzysztof Czarnecki i Maciej Korolec (600 000,00 zł). Pod uwagę brano zaproponowaną cenę oraz gwarancję.

Umowa obejmuje budowę nawierzchni jezdnej z kostki betonowej o szerokości 5 metrów i długości 402,5 metrów, wykonanie odwodnienia drogi i remont oświetlenia poprzez wymianę starych opraw dla światła sodowego na oprawy LED 2. Prace podzielono na 3 etapy. Mają być wykonane w ciągu 45 dni od wejścia na teren budowy. Wykonawca najprawdopodobniej rozpocznie prace w nadchodzącym tygodniu. Podczas remontu przewiduje się utrudnienia w ruchu drogowym.

Więcej informacji na stronie http://bip.legionowo.pl/Article/get/id,82275.html

mapa
 

Urząd Miasta Legionowo

ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 41,
05-120 Legionowo

GODZINY OTWARCIA:
pon 8:00 - 18:00
wt - pt 8:00 - 16:00

NUMER KONTA:
Santander Bank Polska SA
96 1090 1841 0000 0001 4147 9243

ADRES E-MAILOWY:
kancelaria@um.Legionowo.pl

SEKRETARIAT:
tel.: (22) 774 20 31, (22) 766 40 00
fax: (22) 774 02 32
tel. dla niepełnosprawnych:
(22) 766 40 03

ADRES SKRZYNKI PODAWCZEJ NA EPUAP:
/UMLegionowo/skrytka

KZB LegionowoPECPWK LegionowoStraż Miejska w LegionowieMiejska Biblioteka Publiczna w LegionowieMiejski Ośrodek Kultury w LegionowieMuzeum Historyczne w LegionowieOśrodek Pomocy Społecznej w LegionowieStarostwo Powiatowe w LegionowiePowiatowe Centrum Integracji SpołecznejPowiatowy Urząd Pracy w LegionowiePowiatowa Izba Gospodarcza w LegionowieCentrum Szkolenia PolicjiKomenda Powiatowa w LegionowiePunkt Informacji Europejskiej Europe Direct – WarszawaSystem Gospodarki Odpadami w Legionowie