zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
BIP

Cała Polska szyje kwiatki na Dzień Matki i Jedynka z Legionowa też....

Data dodania: 07 maja 2019
Cała Polska szyje kwiatki na Dzień Matki i Jedynka z Legionowa też....

Przedszkole Miejskie nr 1 im. Marii Kownackiej w Legionowie zgodnie z dewizą WARTO POMAGAĆ wzięło udział w Akcji SOS Mieszkańcy Wawra Rodzicom z Centrum Zdrowia Dziecka. Cała Polska przyłączyła się do akcji i szyje kwiatki na Dzień Mamy więc zgodnie z zasadą WARTO POMAGAĆ szyje też. Akcja polega na uszyciu tulipanów - kwiatków z materiału. Przedszkole bardzo często bierze udział w różnych akcjach charytatywnych i tym razem nie mogło go zabraknąć.

Cofnij

Jak zwykle można było liczyć na pomoc niezawodnych rodziców przedszkolaków. Tym razem do tej pięknej akcji zaangażowali się nie tylko rodzice z dziećmi i nauczycielki z przedszkola, ale także babcie, ciocie, sąsiadki oraz absolwentki przedszkola. Razem w ciągu dwóch tygodni cała społeczność przedszkolna wyprodukowała 202 kwiatki-tulipanki według jednego wzoru,a jakże inne. Każdy tulipan może opowiedzieć nam historię swojego powstania. W dniu 2 maja 2019 r. kwiatki  zostały przekazane przez Annę Wiącek - nauczycielkę z przedszkola do Centrum Zdrowia Dziecka i zostaną podarowane podczas pięknego święta Dnia Matki - 26 maja 2019 wszystkim mamom, które czuwają przy łóżeczkach swoich skarbów. 

Bardzo dziękujemy wszystkim którzy wspierali naszą inicjatywę czynnie się do niej przyłączając.
 
/Wioletta Kinicka, dyrektor PM1/
Dzieci w trakcie tworzenia tulipanów