zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
PL BIP

Ciężka praca się opłaca

Data dodania: 21 listopada 2017
Oliwia w drodze po złoto

Zawodnicy Legionowskiego Towarzystwa Sportowego 18 listopada udanie wystartowali w kolejnych zawodach judo zaliczanych do Grand Prix Mazowsza. Tym razem rywalizowali w XI Międzynarodowym Turnieju Judo Młodzików i Dzieci Sochaczew-Kąty.

W zawodach wzięła udział czołówka klubów z naszego regionu, jak również wiele klubów z innych regionów Polski, ogółem blisko 400 zawodników. Nasi zawodnicy i zawodniczki dobrze się spisali i stanęli na podium, a ci którym ta sztuka się nie udała nie poddali się bez walki. Podopieczni trenerów Anny Tomaszewskiej, Anny i Jacka Kuźmińskich zdobyli  kolejne cenne punkty w rankingu Mazowieckiego Związku Judo, co pomoże im w przyszłym roku w zajęciu upragnionego miejsca w kadrze Mazowsza w judo.

Sukcesy LTS:

I miejsce Oliwia Kuźmińska

III miejsce Łucja Gessel

III miejsce Julia Salomońska

III miejsce Marcel Gościniak

III miejsce Tytus Bartkowski

IV miejsce Julia Nowicka

Nie poddali się bez walki: Marcel Wojciechowski, Janek Pokojski, Kacper Czerwiec.

GRATULACJE - dla nich, bo pokonują swoje słabości i ciężko pracują!

/LTS - Jacek Kuźmiński/

 

Trzymanie Tymona w walce o brązZłota Oliwia Kuźmińska
 

Urząd Miasta Legionowo

ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 41,
05-120 Legionowo

GODZINY OTWARCIA:
pon 8:00 - 18:00
wt - pt 8:00 - 16:00

NUMER KONTA:
Getin Noble Bank S.A.
44 1560 0013 2380 6993 5000 0001

ADRES E-MAILOWY:
kancelaria@um.Legionowo.pl

SEKRETARIAT:
tel.: (22) 774 20 31, (22) 766 40 00
fax: (22) 774 02 32
tel. dla niepełnosprawnych:
(22) 766 40 03

ADRES SKRZYNKI PODAWCZEJ NA EPUAP:
/UMLegionowo/skrytka

KZB LegionowoPECPWK LegionowoStraż Miejska w LegionowieMiejska Biblioteka Publiczna w LegionowieMiejski Ośrodek Kultury w LegionowieMuzeum Historyczne w LegionowieOśrodek Pomocy Społecznej w LegionowieStarostwo Powiatowe w LegionowiePowiatowe Centrum Integracji SpołecznejPowiatowy Urząd Pracy w LegionowiePowiatowa Izba Gospodarcza w LegionowieCentrum Szkolenia PolicjiKomenda Powiatowa w LegionowiePunkt Informacji Europejskiej Europe Direct – WarszawaSystem Gospodarki Odpadami w Legionowie