zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
BIP

Co jest, a co nie jest zbiórką publiczną

Data dodania: 14 grudnia 2018
Na infografice wyciągnięta ręka.

Okres przedświąteczny i przełom roku to czas organizowania wielu zbiórek przez NGO. Przepisy warto znać niezależnie od tego, czy uda nam się zarejestrować zbiórkę jeszcze przed Gwiazdką. A może nie musimy rejestrować jej wcale? Sprawdź!

Cofnij

Zbiórki publiczne, które zgłasza się na portalu zbiorki.gov.pl, dotyczą tylko ofiar w gotówce lub w naturze, zbieranych w miejscach publicznych, na cele pożytku publicznego lub na cel religijny. Tyle przepisy. A jak w praktyce stwierdzić, co wymaga zgłoszenia, a co nie?

więcej informacji w poradniku: NGO.pl : https://publicystyka.ngo.pl/co-jest-a-co-nie-jest-zbiorka-publiczna