zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Darmowe E-warsztaty - Zaprogramuj swoją przyszłość

Data dodania: 28 lipca 2020
Logo warsztatów Zaprogramuj swoją przyszłość

Zaprogramowani.com wraz z AkademiaProgramowania.pl zapraszają do zapisów na drugą edycję darmowych e-warsztatów dla dzieci i młodzieży w wieku 10-17 lat. Czeka 1500 miejsc!

Cofnij

Aby wziąć udział w bezpłatnych warsztatach wystarczy zapisać się na wybrany kurs poprzez formularz na stronie lub formularz na stronie Akademii Programowania. Start zapisów planowany jest na 14 sierpnia 2020 r., a potrwają one do 4 września 2020 r. lub wykorzystania wszystkich darmowych miejsc.

Kursy obejmują materiał podstawowy rozdzielony na 3 zajęcia po 1,5 godziny każde (lekcje odbywają się raz w tygodniu, w wybrany w formularzu dzień i godzinę).

Do wyboru tematy takie jak:

  • C++,
  • Java,
  • Python,
  • Aplikacje webowe,
  • Roblox,
  • Grafika Komputerowa.

Grafika z informacjami o e-warsztatach

Grafika z informacjami o e-warsztatach

Grafika z informacjami o e-warsztatach

Grafika z informacjami o e-warsztatach

Więcej informacji na stronie zaprogramowani.com