zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
PL BIP

Dzień kobiet z pazurem. Wstęp wolny

Data dodania: 01 marca 2018
Dzień kobiet z pazurem. Wstęp wolny

Zapraszamy na wyjątkowe popołudnie nie tylko dla pań. Choć większość przygotowanych niespodzianek jest właśnie dla nich, panowie też nudzić się nie powinni.

PROGRAM IMPREZY


16.00 – 17.20 – TAJNIKI WARSZTATU MAKIJAŻYSTKI GWIAZD (prowadzi: Kasia Zaręba)

Kasia Zaremba jest oficjalnym makijażystą L’Oreal Paris Polska. Pracuje dla najbardziej znaczących telewizji polskich (POLSAT, TVN, TVP). Przygotowuje makijaże do większości show telewizyjnych (Dancing with the Stars, Voice of Poland, Must be the Music, Celebrity Splash!, TOP Model, Trinny&Susannah Dress Poland, Twoja Twarz Brzmi Znajomo). Jest wieloletnią makijażystką KORY, stale współpracuje z Patricią Kazadi, Magdą Różczką, Marią Sadowską, Nataszą Urbańską. Kasia regularnie przygotowuje makijaże do sesji fotograficznych, modowych i okładkowych polskich magazynów kobiecych (Gala, Viva!, Glamour, Uroda Życia). Pracuje również przy produkcji reklam, filmów i przedstawień teatralnych. Tworzy lekką ręką zarówno delikatne, subtelne makijaże jak i te najbardziej wyraziste. Jej znakiem rozpoznawczym jest naturalnie i świeżo wyglądająca skóra. Uwielbia kontakt z ludźmi. A praca wciąż jest jej największą pasją.


17.25 – 18.05 – NOWINKI W KOSMETOLOGII (prowadzi: Ewa Sobolewska)

Ewa Sobolewska – kosmetolog, podolog, specjalista zdrowia publicznego, wieloletni wykładowca akademicki obecnie w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Płocku i w Wyższej Szkole Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie. Karierę zawodową rozpoczęła (1986) jako laborant w firmie farmaceutycznej. Od 1994 roku pracuje w branży kosmetycznej. W 2005 roku ukończyła studia w WSZKiPZ na kierunku kosmetologia, specjalizacja produkty kosmetyczne. W 2009 roku obroniła tytuł magistra na Wydziale Nauk o Zdrowiu Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W 2010 roku ukończyła studia podyplomowe, kierunek Podologia.  Autorka wielu publikacji naukowych i branżowych w tym książek „Kosmetologia Krok po Kroku – Dłonie i paznokcie” PZWL 2017 i „Kosmetologia Pielęgnacyjna” Wydawnictwo WSZKIPZ 2010. W Legionowie prowadziła gabinet kosmetyczny od 1998 do 2013 roku.


18.10 – 18.55 – CAŁY TEN SEX…W ZWIĄZKU I NIE ZWIĄZKU (prowadzą specjaliści Human Clinic)

Human Clinic to blog „o związkach bez cenzury” oraz nowoczesne studio rozwoju i terapii. Obszary, w których działa firma to głównie tematy związane z relacjami damsko-męskimi. O tym także można znaleźć informacje na blogu. Human Clinic to nie tylko blog i stacjonarna poradnia psychologiczna, ale także społeczność pasjonatek, które organizują warsztaty, dyskusje panelowe, wieczorki tematyczne na temat seksualności, kobiecości, męskości i związków. Piszą artykuły, e-booki i pracują nad wydaniem książek o tematyce damsko-męskiej.


19.00 – 20.00 – KONCERT MUZYKI LATYNOSKIEJ

Amilcar Batista Cruz – gitarzysta, kompozytor i piosenkarz. Urodził się w Brazylii, w Rio de Janeiro. Wzrastał w rodzinie muzycznej. Od dziecka kocha muzykę. W wieku 8 lat rozpoczął naukę gry na gitarze. Choć mama zachęcała go do nauki gry na fortepianie, ponieważ sama była wykładowcą w Konserwatorium Muzycznym w Rio w klasie fortepianu. On jednak pokochał gitarę a gitara jego. W wieku 24 lat ukończył studia na kierunku Traditional Style of Bossanova. Przez 10 lat mieszkał w Lizbonie, gdzie koncertował w klubach jazzowych i jednocześnie studiował muzykę fado. Następnie w Andaluzji studiował flamenco. Obecnie mieszka na Maderze, gdzie regularnie gra w takich miejscach jak Hotel Savoy, Melia Hotel, Jazz Club, Casino Madeira, The Ritz Cafe i Armazem do Sal. Talent, skromność i ciepło emanujące z jego serca, wszystko to razem daje niepowtarzalny efekt. Każda melodia, każda piosenka pozostaje niezapomniana. W Legionowie na gitarze będzie mu towarzyszyć Artur Affek.


Podczas trwania imprezy będą czynne stoiska następujących firm: LE CONTOUR (gabinet mikropigmentacji i medycyny estetycznej, specjalizujący się głównie w wykonywaniu makijażu permanentnego i zabiegach estetycznych), BODY EVOLUTION (masaże), SOUVRE (masaże + zabiegi kolagenowe), PACHNĄCY ZAKĄTEK (naturalne kosmetyki, perfumy), MARY KAY (firma kosmetyczna oferującą luksusowe, selektywne kosmetyki do pielęgnacji twarzy, ciała oraz kosmetyki kolorowe), MARTA LATAWIEC (handmade jewellery), KMŚ MULTIKO DIZAJN (biżuteria- broszki, pierscionki bransoletki i inne piękne drobiazgi), WYROBYKONOPNE.COM (kosmetyki, produkty medyczne, zdrowa żywność), MM PILATES (zajęcia pilates core na matach, w bezpiecznych pozycjach. Metoda jest jedną z nielicznych która przykłada ogromną wagę do prawidłowej fizjologii pracy mięśni).
Będzie zatem można zasięgnąć bezpłatnych porad, kupić oferowane produkty, a także skosztować słodkości i otrzymać pachnące niespodzianki. W czasie imprezy do wygrania BARDZO ATRAKCYJNE NAGRODY!

ZAPRASZAMY!

 

Urząd Miasta Legionowo

ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 41,
05-120 Legionowo

GODZINY OTWARCIA:
pon 8:00 - 18:00
wt - pt 8:00 - 16:00

NUMER KONTA:
Getin Noble Bank S.A.
44 1560 0013 2380 6993 5000 0001

ADRES E-MAILOWY:
kancelaria@um.Legionowo.pl

SEKRETARIAT:
tel.: (22) 774 20 31, (22) 766 40 00
fax: (22) 774 02 32
tel. dla niepełnosprawnych:
(22) 766 40 03

ADRES SKRZYNKI PODAWCZEJ NA EPUAP:
/UMLegionowo/skrytka

KZB LegionowoPECPWK LegionowoStraż Miejska w LegionowieMiejska Biblioteka Publiczna w LegionowieMiejski Ośrodek Kultury w LegionowieMuzeum Historyczne w LegionowieOśrodek Pomocy Społecznej w LegionowieStarostwo Powiatowe w LegionowiePowiatowe Centrum Integracji SpołecznejPowiatowy Urząd Pracy w LegionowiePowiatowa Izba Gospodarcza w LegionowieCentrum Szkolenia PolicjiKomenda Powiatowa w LegionowiePunkt Informacji Europejskiej Europe Direct – WarszawaSystem Gospodarki Odpadami w Legionowie