zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
PL BIP

Ekopatrol na zgłoszenie

Data dodania: 13 lutego 2018

Mieszkańcy, którzy interesują się zagadnieniami ochrony środowiska oraz ci, którzy zwracają uwagę na dym lecący z kominów domów w Legionowie często korzystają z możliwości anonimowego zgłaszania truciciela i dzwonią do Straży Miejskiej lub piszą adresy trucicieli do urzędu miasta. Tym razem zgłoszenie dotyczyło spalania odpadów, starych mebli i lakierowanych desek.

Po zgłoszeniu na miejsce przy ulicy Batorego udał się legionowski Ekpatrol. Na podwórku zastano hałdę przygotowanych do spalenia odpadów meblowych. Niestety nie udało się ustalić ich właściciela. Najprawdopodobniej z obawy przed mandatem nikt się nie przyznał. Aby uprzątnąć odpady, Komendant Straży Miejskiej skierował do pomocy osoby skazane na wykonywanie prac społecznych. Odpady zostały załadowane na przyczepkę samochodowa i wywiezione do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych przy ul. Sikorskiego.
 

W czwartym tygodniu funkcjonowania Ekopatrolu, odwiedził on kolejnych 71 domów, przeprowadził 39 kontroli, w wyniku których skierowano jeden wniosek do sądu.


 

 

Urząd Miasta Legionowo

ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 41,
05-120 Legionowo

GODZINY OTWARCIA:
pon 08:00-18:00
wt-pt 08:00-16:00

NUMER KONTA:
Santander Bank Polska SA
96 1090 1841 0000 0001 4147 9243

ADRES E-MAILOWY:
kancelaria@um.Legionowo.pl

SEKRETARIAT:
tel.: +48 22 774 20 31, +48 22 766 40 00
fax: (22) 774 02 32
telefon dla niepełnosprawnych:
+48 22 766 40 03

ADRES SKRZYNKI PODAWCZEJ NA EPUAP:
/UMLegionowo/skrytka

KZB LegionowoPECPWK LegionowoStraż Miejska w LegionowieMiejska Biblioteka Publiczna w LegionowieMiejski Ośrodek Kultury w LegionowieMuzeum Historyczne w LegionowieOśrodek Pomocy Społecznej w LegionowieStarostwo Powiatowe w LegionowiePowiatowe Centrum Integracji SpołecznejPowiatowy Urząd Pracy w LegionowiePowiatowa Izba Gospodarcza w LegionowieCentrum Szkolenia PolicjiKomenda Powiatowa w LegionowiePunkt Informacji Europejskiej Europe Direct – WarszawaSystem Gospodarki Odpadami w Legionowie