zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
BIP

Hołd dla Solidarności

Data dodania: 04 września 2018
W piątek (31.08) w Legionowie odbyły się uroczystości związane z Dniem Solidarności i Wolności. Władze miasta złożyły kwiaty przy pomniku w parku im. Solidarności

W piątek (31.08) w Legionowie odbyły się uroczystości związane z Dniem Solidarności i Wolności. Władze miasta złożyły kwiaty przy pomniku w parku im. Solidarności.

Cofnij

Uroczystości rozpoczęły się Mszą Świętą w kościele garnizonowym. W rocznicę porozumień sierpniowych, Zastępca Prezydenta Legionowo Piotr Zadrożny, przedstawiciel SM Zastępca Komendanta Straży Miejskiej Adam Nadworski, Członek Zarządu Powiatu Michał Kobrzyński oraz Komisja Zakładowa Solidarności przy PEC Legionowo złożyli wieńce pod pomnikiem upamiętniającym rocznicę utworzenia Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Solidarność i historyczny zryw Polaków do wolności i niepodległości z 1980 roku. Proces ten zapoczątkował upadek komunizmu i wyzwolenie narodów Europy Środkowej i Wschodniej.

W piątek (31.08) w Legionowie odbyły się uroczystości związane z Dniem Solidarności i Wolności. Władze miasta złożyły kwiaty przy pomniku w parku im. SolidarnościW piątek (31.08) w Legionowie odbyły się uroczystości związane z Dniem Solidarności i Wolności. Władze miasta złożyły kwiaty przy pomniku w parku im. SolidarnościW piątek (31.08) w Legionowie odbyły się uroczystości związane z Dniem Solidarności i Wolności. Władze miasta złożyły kwiaty przy pomniku w parku im. SolidarnościW piątek (31.08) w Legionowie odbyły się uroczystości związane z Dniem Solidarności i Wolności. Władze miasta złożyły kwiaty przy pomniku w parku im. Solidarności