zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Jak uwolnić swój potencjał? - spotkanie z mówcą motywacyjnym

Na zdjęciu: Angelo Pentaris to. Perkusista pochodzący z Grecji
13 stycznia 2020
ul. marsz. J. Piłsudskiego 41, Ratusz
13:00

Spotkanie z mówcą motywacyjnym oraz mini koncert z duetem Shandy & Eva- wstęp wolny.

Angelo Pentaris to perkusista pochodzący z Grecji, który spędził pierwsze lata w szpitalach podłączony do maszyn, które utrzymywały go przy życiu.

Z powodu niewystarczającej ilości tlenu w fazie prenatalnej i przedwczesnych narodzin, Angelo został zdiagnozowany z porażeniem mózgowym oraz tetraplegią, czyli paraliżem czterokończynowym.

Jego rodzice zrobili wszystko co mogli, aby Angelo mógł zrealizować swój pełny potencjał i być niezależnym, mimo pesymistycznych zapowiedzi lekarzy, którzy uważali, że do końca życia będzie jeździł na wózku inwalidzkim.

Angelo pracował bardzo ciężko, aby stać się jak najlepszą wersją samego siebie i teraz, w wieku 23 lat, skończył studia muzyczne i mieszka samodzielnie w Los Angeles, jest profesjonalnym perkusistą i mówcą motywacyjnym.

W swoim wykładzie poruszy tematy związane z tym jakie znaczenie w życiu mają przeciwności losu, jak zamienić strach w odwagę i wiarę oraz jak uwolnić swój całkowity potencjał.

Publiczność będzie mogła zadawać mówcy pytania, a na koniec posłuchać krótkiego koncertu duetu Shandy & Ewa.

Spotkanie będzie pierwszą w 2020 roku imprezą zorganizowaną w ramach Dni Osób Niepełnosprawnych Miasta Legionowo i Powiatu Legionowskiego.