zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Legionowscy para-sportowcy na zgrupowaniu w Kazimierzu Dolnym

Data dodania: 10 lipca 2020
Zgrupowanie Kadry Narodowej Para Taekwondo Poomsae / źródło: www.pztaekwondo.pl

W Kazimierzu Dolnym od 2 do 11 lipca trwa zgrupowanie Kadry Narodowej Para Taekwondo Poomsae. Biorą w nim udział zawodnicy z Legionowa i z Lublina, pod kierownictwem trenera Mateusza Pacuta oraz Aleksandry Anisiewicz.

Cofnij

Niepełnosprawni taekwondziści z naszego miasta na co dzień trenują w Legionowskiej Akademii Sportów Walki. Wielu z nich ma już na swoim koncie sukcesy w różnych zawodach, dzięki czemu zasłużyli na przyjęcie do kadry narodowej. Cieszymy się, że zgrupowanie w Kazimierzu Dolnym pozwoli im na przygotowanie się do uczestnictwa w najbliższych turniejach i na dalsze doskonalenie swoich umiejętności. Wszystkim zawodnikom życzymy wielu sukcesów na arenie krajowej i zagranicznej!