zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Lodowa Arena czynna do 8 marca

Data dodania: 04 marca 2020
Łyżwy położone na tafli lodu

Lodowisko miejskie będzie czynne do 8 marca. Warto je odwiedzić jeszcze w tym sezonie. W niedzielę w Dniu Kobiet wszystkie Panie mogą korzystać z lodowiska bezpłatnie.

Cofnij

Lodowisko to kolejna inwestycja na mapie aktywnego Legionowa, gdzie dzieci i dorośli mogą spędzać wolny czas. Zadaszona tafla lodu mieści się przy budynku DPD Arena Legionowo przy ulicy Sobieskiego. To już ostatni tydzień funkcjonowania Lodowej Areny jako lodowiska w tym sezonie. Niebawem zmieni się ono w boisko wielofunkcyjne. 8 marca będzie ostatnim dniem, kiedy można założyć łyżwy. Warto dodać, że z okazji Dnia Kobiet 8 marca wszystkie Panie wejdą na taflę za darmo.

Przypomnijmy, że Lodowa Arena jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-21.45, w weekendy od godziny 8.00 do 21.45. W godzinach od 14.00 do 15.00 trwa przerwa techniczna. Pojedyncza sesja to 45 minut. W budynku znajduje się szatnia, sanitariat oraz wypożyczalnia łyżew, gdzie można również naostrzyć własne łyżwy. Najmłodsi mieszkańcy mogą bezpłatnie skorzystać z chodzika „pandy” do nauki jazdy na łyżwach. Dodatkowo istnieje możliwość wykupienia lekcji indywidualnych z instruktorem po wcześniejszym ustaleniu terminu.

Jak informuje obsługa lodowiska, z tej rozrywki często korzystają posiadacze Karty Dużej Rodziny. Rodzinom tym przysługuje 50% zniżka na zakup biletu lub karnetu. Bilet normalny kosztuje 8 zł, miesięczny karnet 150 zł. Dzieci do lat 18, studenci do lat 26, emeryci i renciści za 45-minutową sesję płacą 5 zł.