zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
PL BIP

LTS Legionovia kontynuuje zwycięską passę

Data dodania: 13 lutego 2018
LTS Legionovia/Fot. LTS Legionovia

Nie ucichły jeszcze echa po finałach Mistrzostw Mazowsza Juniorek, a LTS Legionovia ma na koncie kolejny sukces! Kadetki obroniły Mistrzostwo Mazowsza, a młodziczki wywalczyły brąz!

Turniej rozgrywany w stolicy stał na bardzo wysokim poziomie i żaden z kibiców nie żałował, że zjawił się w hali przy Rogalińskiej. Walka o medale trwała do niedzieli, która okazała się być dniem niebiesko-biało-czerwonych: młodziczki trenera Kowala pokonały Atenę, a kadetki trenera Michora nie pozostawiły złudzeń MOS-owi Wola, serwując kibicom wisienkę na torcie w postaci siatkarskiego “nokautu”.

piątek:

LTS Legionovia I – LTS Legionovia II, 3:0

MOS Wola – UKS Atena, 3:1

sobota:

LTS Legionovia II  – MOS Wola, 0:3

LTS Legionovia I – UKS Atena, 3:1

niedziela:

LTS Legionovia II – UKS Atena, 3:1

LTS Legionovia I – MOS Wola, 3:0

 

Klasyfikacja:

1. LTS Legionovia I

2. MOS Wola Warszawa

3. LTS Legionovia II

4. UKS Atena Warszawa

 

MVP: Julia Orzoł (LTS I)

/LTS Legionovia/

 

Urząd Miasta Legionowo

ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 41,
05-120 Legionowo

GODZINY OTWARCIA:
pon 08:00-18:00
wt-pt 08:00-16:00

NUMER KONTA:
Santander Bank Polska SA
96 1090 1841 0000 0001 4147 9243

ADRES E-MAILOWY:
kancelaria@um.Legionowo.pl

SEKRETARIAT:
tel.: +48 22 774 20 31, +48 22 766 40 00
fax: (22) 774 02 32
telefon dla niepełnosprawnych:
+48 22 766 40 03

ADRES SKRZYNKI PODAWCZEJ NA EPUAP:
/UMLegionowo/skrytka

KZB LegionowoPECPWK LegionowoStraż Miejska w LegionowieMiejska Biblioteka Publiczna w LegionowieMiejski Ośrodek Kultury w LegionowieMuzeum Historyczne w LegionowieOśrodek Pomocy Społecznej w LegionowieStarostwo Powiatowe w LegionowiePowiatowe Centrum Integracji SpołecznejPowiatowy Urząd Pracy w LegionowiePowiatowa Izba Gospodarcza w LegionowieCentrum Szkolenia PolicjiKomenda Powiatowa w LegionowiePunkt Informacji Europejskiej Europe Direct – WarszawaSystem Gospodarki Odpadami w Legionowie