zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Nabór do Warszawskiego Klubu Kolarskiego

Data dodania: 07 września 2020
Na zdjęciu kolarze | źródło: WKK
Zapraszamy dzieci i młodzież z roczników 2014-1998 na treningi rowerowe do Warszawskiego Klubu Kolarskiego. Nasza sekcja w Legionowie prężnie się rozwija i liczymy na pozyskanie nowych członków.
Cofnij

Poprzez treningi sportowe wychowujemy młodzież, ucząc ją konsekwencji, wytrwałości oraz systematyczności. Podczas naszych zajęć dzieci bawią się w sport, a jednocześnie nabierają zdrowych nawyków. Poza treningami, wyjeżdżamy na obozy rowerowe (w zimie na narty biegowe), a najlepszych zawodników zabieramy na ogólnopolskie wyścigi.

Startujemy zarówno w MTB, jak i na szosie (od 12 roku życia). Dla młodzieży z Mazowsza organizujemy cykl zawodów Puchar Mazowsza MTB.

Harmonogram wrześniowych treningów jest już dostępny na stronie. Obecny nabór potrwa do 9 września. Zobacz informacje na Facebooku.

Jak do nas dołączyć? Sprawdź!