zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
BIP

Nowe boisko na III Parceli

Data dodania: 13 kwietnia 2018
Otwarcie boiska przy PZSP/Fot. Starostwo Powiatowe

Powiatowy Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Legionowie wzbogacił się o nowe boisko. Wspólna inwestycja Gminy Legionowo (udział w wys. 265 tys. zł) ze Starostwem Powiatowym (udział w wys. 635 tys. zł) kosztowała w sumie 900 tys. złotych.

Cofnij

Boisko może służyć do gry w koszykówkę, piłkę ręczną i nożną. Należy podkreślić, że z inwestycji nie będą korzystali tylko uczniowie, ale również mieszkańcy. Inwestycja była niezwykle ważna dla szkoły, która nie dysponuje swoją salą gimnastyczną.