zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Nowe stojaki rowerowe przy Centrum Komunikacyjnym.

Data dodania: 06 listopada 2019
Powstanie Centrum Komunikacyjnego w Legionowie, połączone z zakończeniem przebudowy linii kolejowej Warszawa-Legionowo sprawiło, że pociąg stał się najszybszym i najwygodniejszym sposobem dojazdu do Warszawy. Coraz więcej osób przekonuje się, że rower jest szybkim i wygodnym sposobem dotarcia na stację kolejową, a przy tym zdrowym i przyjaznym środowisku.
Cofnij

Aby wyjść naprzeciw rosnącemu zapotrzebowaniu na miejsca postojowe dla rowerów, Urząd Miasta Legionowo zlecił zamontowanie dodatkowych kilkudziesięciu stojaków rowerowych. Nowością jest to, że zostały one połączone z terenem zieleni – zamiast kostki brukowej ułożona została (wytwarzana z materiałów pochodzących z recyclingu) ekokrata i wysiano tam trawę.

Wśród stojaków znajdują się takie, do których można mocować rowery w uchwycie na koło lub do też ramy. Może z nich korzystać 68 cyklistów, którzy chcą zostawić rower i przesiąść się do pociągu. 

Dotychczasowe stojaki znajdują się przed wejściem do Centrum Komunikacyjnego, a nowe zostały umieszczone nieopodal parkingu dla samochodów.