zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Ogólnopolskie zawody Pływackie w Mławie 13-14.04.2019

Data dodania: 15 kwietnia 2019
Zawody w Mławie

W sobotę i niedzielę 13-14.2019 na Pływalni Miejskiej w Mławie, odbyły się kolejne ogólnopolskie zawody w pływaniu, których gospodarzem był Klub Pływacki „Płetwal” Mława. Na starcie stawiło się 221 zawodników i zawodniczek z 30 klubów pływackich.

Cofnij
„Delfin” Legionowo pod opiekę trenera Piotra Cesarczyka reprezentowały trzy zawodniczki:  Antonina Pietuch, Natalia Startek, Kaja Marońska.

Zarówno w pierwszy dniu zawodów na dystansach 50 metrowych, jak i w drugim dniu na dystansach 100 metrowych, nasi zawodnicy bili swoje rekordy życiowe pokazując się jak z najlepszej strony w rywalizacji sportowej.

Na podium stanęła Kaja Marońska zajmując III miejsce na 100 metrów stylem klasycznym z czasem(1.32,98) oraz III miejsce na 100 metrów stylem zmiennym z czasem(1.26,70). Na wyróżnienie zasługuje również Antonina Pietuch, która w finale na 50m stylem grzbietowym w finale zajęła III miejsce z czasem(44.92).

Na pochwałę zasługują wszyscy zawodnicy, którzy poprzez swoją sportową walkę i zaangażowanie dają nam nadzieję na kolejne udane starty. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na pływalniach w całym kraju.

źródło: UKS Delfin