zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Piłka ręczna: KPR Legionowo - AZS UW Warszawa

06 lutego 2021
Transmisja on-line
18:00

Rozpoczyna się druga runda I ligi mężczyzn w piłce ręcznej, a na start zawsze niewygodny przeciwnik z Warszawy. Zapraszamy na te emocjonujące derby.

W związku z panującymi obostrzeniami zawodnicy nie mogą liczyć na obecność kibiców w legionowskiej DPD Arenie Legionowo, dlatego odbędzie się profesjonalna transmisja na żywo na Facebook Live.

Plakat promujący mecz KPR Legionowo - AZS UW Warszawa. 06.02.2021, 18:00