zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Posiedzenie Komisji Rozwoju Miasta

28 września 2020
Zdalny tryb obradowania
16:30

Najbliższe posiedzenie Komisji Rozwoju Miasta odbędzie się 28 września 2020 r. o godz. 16:30. Posiedzenie komisji odbędzie się w zdalnym trybie obradowania.

W PORZĄDKU POSIEDZENIA:

 1. Opinia komisji dotycząca projektu uchwały w sprawie wyrażenia zgody Prezydentowi Miasta Legionowo na odstąpienie od trybu przetargowego i na bezprzetargowe oddanie w najem, części Atrium, znajdującej się w budynku Ratusza przy ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 41 w Legionowie, na rzecz Przedsiębiorstwa Handlowo Usługowego Jarosław Wróbel.
 2. Opinia komisji dotycząca projektu uchwały w sprawie wyrażenia zgody Prezydentowi Miasta Legionowo na wydzierżawienie w drodze bezprzetargowej części nieruchomości stanowiącej własność Gminy Miejskiej Legionowo, osobie, która korzystała z tej części nieruchomości, na podstawie umowy zawartej na okres 3 lat, położonej w Legionowie przy ulicy gen. Władysława Sikorskiego.
 3. Opinia komisji dotycząca projektu uchwały w sprawie wyrażenia zgody Prezydentowi Miasta Legionowo na wynajem pomieszczeń znajdujących się w budynku hali widowiskowo-sportowej DPD Arena Legionowo przy ulicy Bolesława Chrobrego 50 B, Klubowi Sportowemu Legion, który korzystał z tych pomieszczeń na podstawie umowy zawartej na okres 3 lat.
 4. Opinia komisji dotycząca projektu uchwały w sprawie wyrażenia zgody Prezydentowi Miasta Legionowo na wynajem w drodze bezprzetargowej pomieszczeń ”klubu osiedlowego” w budynku przy ul. Aleja 1 Dywizji Zmechanizowanej 16 w Legionowie, Stowarzyszeniu ”Wolontariat Legionowo”, które korzystało z tych pomieszczeń, na podstawie umowy najmu zawartej na okres 3 lat.
 5. Lokalizacja inwestycji mieszkaniowej na terenie działki o nr ewid. 1/748 z obrębu ewid. nr 63 położonej przy ulicy Zegrzyńskiej w Legionowie.
  1. Opinia komisji dotycząca projektu uchwały w sprawie odmowy ustalenia lokalizacji inwestycji mieszkaniowej na terenie działki o nr ewid. 1/748 z obrębu ewid. nr 63 położonej przy ulicy Zegrzyńskiej w Legionowie wraz z opracowaniem uzasadnienia.
  2. Opinia komisji dotycząca projektu uchwały w sprawie lokalizacji inwestycji mieszkaniowej na terenie działki o nr ewid. 1/748 z obrębu ewid. nr 63 położonej przy ulicy Zegrzyńskiej w Legionowie.
 6. Sprawy wniesione.
 7. Wolne wnioski.

Przewodniczący Komisji
 Andrzej Piętka

Grafika wyróżniająca: Rada Miasta