zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Posiedzenie Komisji Rozwoju Miasta

27 października 2020
Zdalny tryb obradowania
16:30

Najbliższe posiedzenie Komisji Rozwoju Miasta odbędzie się 27 października 2020 r. o godz. 16:30. Posiedzenie komisji odbędzie się w zdalnym trybie obradowania.

W porządku posiedzenia:

  1. DK61 – postęp prac.
  2. Analiza stanu komunikacyjnego w rejonie Bukowca A, B, C oraz na os. Piaski w związku z projektowaną budową skrzyżowania bezkolizyjnego w ul. gen. Bolesława Roi oraz kładki nad torami w ul. Kwiatowej i Polnej.
  3. Opinia komisji dotycząca projektu uchwały w sprawie wyrażenia zgody Prezydentowi Miasta Legionowo na wydzierżawienie działki stanowiącej własność Gminy Miejskiej Legionowo, osobie, która korzystała z tej nieruchomości na podstawie umowy zawartej na okres 3 lat, położonej w Legionowie przy ulicy Zegrzyńskiej.
  4. Opinia komisji dotycząca projektu uchwały w sprawie wyrażenia zgody Prezydentowi Miasta Legionowo na wydzierżawienie część działki stanowiącej własność Gminy Miejskiej Legionowo, osobie, która korzystała z tej części nieruchomości na podstawie umowy zawartej na okres 3 lat, położonej w Legionowie przy ulicy Przemysłowej.
  5. Opinia komisji dotycząca projektu uchwały w sprawie wyrażenia zgody Prezydentowi Miasta Legionowo na wynajem pomieszczeń znajdujących się w budynku hali widowiskowo-sportowej DPD Arena Legionowo przy ulicy Bolesława Chrobrego 50B, na rzecz klubu Legionovia S.A., który korzystał z tych pomieszczeń na podstawie umowy zawartej na okres 3 lat.
  6. Sprawy wniesione.
  7. Wolne wnioski.

Przewodniczący Komisji
 Andrzej Piętka

 

Grafika wyróżniająca z napisem - Rada Miasta