zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Program „Razem – działania wspierające osoby starsze i rodziny w chorobach otępiennych”

Data dodania: 04 czerwca 2020
Plakat do Program „Razem – działania wspierające osoby starsze i rodziny w chorobach otępiennych”
W związku z procesami demograficznymi jakie możemy zaobserwować, wzrasta liczba osób cierpiących na choroby takie jak choroba Alzheimera i inne postaci otępień oraz depresja. Istotną konsekwencją demograficznego starzenia się społeczeństwa jest także coraz częstsze samotne zamieszkiwanie osób starszych, tzw. singularyzacja starości.
Cofnij

Wychodząc naprzeciw powyższym problemom Fundacja PSYCHE Strefa Pozytywnych Myśli stworzyła program, który swoimi zadaniami obejmujepromocję / kampanię informacyjną zapobiegającą stygmatyzacji osób dotkniętych chorobą Alzheimera i innymi chorobami / zaburzeniami psychicznymi.

W ramach Programu oferowana jest bezpłatna specjalistyczna i fachowa pomoc osobom dotkniętym chorobą, tak aby zapobiegać rozwojowi choroby lub/i spowolnić proces rozwoju, a także wesprzeć te osoby w ich samodzielności w życiu społecznym.

Program dofinansowany z budżetu Województwa Mazowieckiego.

Więcej informacji o realizowanym projekcie można uzyskać pod numerem Tel. 512 895 218

lub na stronach internetowych:

http://www.fundacjapsyche.pl

https://www.educatio.pl

http://www.doktorpsychiatra.pl

Wszystkie konsultacje i grupy są całkowicie bezpłatne, konsultacje dotyczą opieki nad zdrowiem psychicznym, w tym: konsultacje z psychologiem, psychiatrą, neuropsychologiem oraz grupy i warsztaty.

Realizowane są w oddziałach w Chotomowie oraz w Warszawie. Z racji obecnej sytuacji w kraju konsultacje będą mogły odbywać się on-line. ale również i stacjonarnie.

źrodło: Fundacja Psyche - Strefa Pozytywnych Myśli

Plakat do Program „Razem – działania wspierające osoby starsze i rodziny w chorobach otępiennych”Plakat do Program „Razem – działania wspierające osoby starsze i rodziny w chorobach otępiennych”