zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
BIP

Przychodnia Moja już działa

Data dodania: 09 lipca 2019

W Centrum Aktywności i Zdrowia, z inicjatywy szefa Legionowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku i prezesa Stowarzyszenia Pomocy „Nadzieja” Romana Biskupskiego powstała właśnie Przychodnia Moja – przychodnia rehabilitacji nie tylko dla seniorów.

Cofnij

Przyjdź i sprawdź jak możemy pomóc Tobie, abyś cieszył się zdrowym ruchem bez bólu – zachęcają twórcy najnowszej legionowskiej przychodni. I zaznaczają, że co prawda szczególnie zachęcają seniorów, ale są otwarci dla każdego, również dzieci.

W ofercie działającej przy ul. Piłsudskiego 3 placówki są m.in. rehabilitacja, terapia manualna,
masaże lecznicze, relaksacyjne, sportowe, drenaż limfatyczny, elektroterapia: prądy, lasery, ultradźwięki,pole magnetyczne i elektromagnetyczne, krioterapia miejscowa.

Oferowane są także zajęcia grupowe, w tym rehabilitacja kręgosłupa.

– Cieszę się, że ten budynek będzie służył naszym mieszkańcom. Udało się otrzymać dotację, dołożyło miasto i pomieszczenia zostały wyremontowane w bardzo dobrym standardzie i przez wiele lat będą mogły służyć naszym mieszkańcom. Jest to oddolna inicjatywa Uniwersytetu III Wieku i wypełnia lukę, która jest na rynku legionowskich usług – mówi prezydent Roman Smogorzewski.

Roman Biskupski dodaje, że oprócz zabiegów związanych z fizykoterapią, w najbliższym czasie uruchomiona zostanie także teleopieka kardiologiczna, a także będzie prowadzone badanie ryzyka upadku.

Przychodnia Moja znajduje się przy ul. marsz. J. Piłsudskiego 3 (wejście od ul. Kopernika).
Tel. +48 22 774 50 80