zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
BIP

Przygody Kapitana Brody w Bajkowej Poczytalni

Data dodania: 13 kwietnia 2018
Teatr kukiełkowy

Po raz kolejny Bajkowa Poczytalnia zabrała najmłodszych w podróż. Tym razem mali widzowie płynęli statkiem Teatru Teatrzaki o jakże wdzięcznej nazwie – Otwórz Oczy

Cofnij

Podróż po kontynentach z Kapitanem Brodą była nie tyle doświadczeniem teatralnym, co emocjonalnym. Uczestnicy wzięli udział w warsztatach, podczas których na różne sposoby okazywali radość, smutek, złość i strach. Bezpośredni kontakt z aktorką teatru był świetną zabawą i z pewnością pozwolił odkryć w młodych ludziach to, co być może do tej pory było głęboko ukryte – umiejętność wyrażania uczuć.

/Miejska Biblioteka Publiczna/