zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
PL BIP

Pucz w organizmie. Nowotwór okiem biologa.

Data dodania: 04 kwietnia 2018
Kawiarenki naukowe

Czy warto hodować komórki nowotworowe? Czy można hodować komórki nowotworowe w piekarniku? A może lepiej w lodówce?

Projekt Einstein, czyli inicjatywa zakręconych studentów pragnących dzielić się wiedzą, zaprasza na Pierwsze Legionowskie Kawiarenki Naukowe, które odbędą się już 8 kwietnia o godzinie 15:00 w Kawiarni Słodkie Babki w Legionowie! Tematem Kawiarenki będzie „Pucz w organizmie. Nowotwór okiem biologa”. „Słodkie Babki” Partner Karty Dużej Rodziny znajduje się w Legionowie przy ulicy Batorego 17.

Kawiarenki Naukowe to nie “tablica i ławka” kojarzone ze szkołą! Kawiarenki Naukowe to nowatorski projekt spotkania z nauką, to atmosfera relaksu po męczącym tygodniu, a także możliwość ciekawego spędzenia czasu w rodzinnym gronie i z przyjaciółmi. To spotkania z nauką gdzie przy filiżance aromatycznej kawy lub herbaty i pysznym własnoręcznie ugniatanym cieście postaramy sie odpowiedzieć na nurtujące pytania. Zapraszamy wszystkich głodnych wiedzy pasjonatów, hobbystów, doświadczone i młode umysły odkrywające swoje zainteresowania ale także rodziny, które chcą miło i ciekawie spędzić niedzielne popołudnie.

Nauka to pasja, którą można się bawić!

Tematem zainteresuje Katarzyna Mucha – magistrantka Instytutu Biologii i Biotechnologii Uniwersytetu Warszawskiego pracująca w Grupie Mutagenezy i Naprawy DNA. Swoją wiedzę poszerzała podczas staży w Polsce, Francji i Niemczech. Aktywna uczestniczka wielu międzynarodowych konferencji oraz wydarzeń popularnonaukowych takich jak warszawski Piknik Naukowy czy Ogólnopolska Noc Biologów.

Jesteśmy gotowi do działania! Chcemy spędzić razem z Wami Pierwszą Kawiarenkę Naukową! Mamy nadzieję, że spotkamy się w Kawiarni!

Serdecznie zapraszamy!
Projekt Einstein

 

Urząd Miasta Legionowo

ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 41,
05-120 Legionowo

GODZINY OTWARCIA:
pon 8:00 - 18:00
wt - pt 8:00 - 16:00

NUMER KONTA:
Getin Noble Bank S.A.
44 1560 0013 2380 6993 5000 0001

ADRES E-MAILOWY:
kancelaria@um.Legionowo.pl

SEKRETARIAT:
tel.: (22) 774 20 31, (22) 766 40 00
fax: (22) 774 02 32
tel. dla niepełnosprawnych:
(22) 766 40 03

ADRES SKRZYNKI PODAWCZEJ NA EPUAP:
/UMLegionowo/skrytka

KZB LegionowoPECPWK LegionowoStraż Miejska w LegionowieMiejska Biblioteka Publiczna w LegionowieMiejski Ośrodek Kultury w LegionowieMuzeum Historyczne w LegionowieOśrodek Pomocy Społecznej w LegionowieStarostwo Powiatowe w LegionowiePowiatowe Centrum Integracji SpołecznejPowiatowy Urząd Pracy w LegionowiePowiatowa Izba Gospodarcza w LegionowieCentrum Szkolenia PolicjiKomenda Powiatowa w LegionowiePunkt Informacji Europejskiej Europe Direct – WarszawaSystem Gospodarki Odpadami w Legionowie