zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
PL BIP

RAP&CUD casting - wyniki: Dziergi

Data dodania: 27 lipca 2018

Z okazji imprezy Rap&Cud, która odbędzie się 15 sierpnia 2018 r. w Legionowie poszukiwaliśmy amatorskich zespołów rockowych lub hip–hopowych, które chciałyby zaprezentować się na naszej scenie i wystąpić jako support takich gwiazd jak SMOLASTY I PEZET! Poznajcie trzeciego z artystów którzy wystąpią przed Smolastym i PZtem.

"Trzecim z wyłonionych w castingu artystów, którzy wykonają support przed koncertami Smolastego i Pezeta, jest DZIERGI - nowa postać na legionowskiej scenie muzycznej. W swoim dorobku ma dwa mini albumy wydane własnym sumptem: " Lepiej późno niż wcale" oraz " Nowy, stary ja". W swojej twórczoścI stawia przede wszystkim na prawdę oraz wartości. Prywatnie pedagog, mąż i szczęśliwy tata".


Piosenka: https://youtu.be/Vz4ZYa28VMk

Profil facebook: https://www.facebook.com/dziergi.nlg

RAP and CUD
 

Urząd Miasta Legionowo

ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 41,
05-120 Legionowo

GODZINY OTWARCIA:
pon 8:00 - 18:00
wt - pt 8:00 - 16:00

NUMER KONTA:
Santander Bank Polska SA
96 1090 1841 0000 0001 4147 9243

ADRES E-MAILOWY:
kancelaria@um.Legionowo.pl

SEKRETARIAT:
tel.: (22) 774 20 31, (22) 766 40 00
fax: (22) 774 02 32
tel. dla niepełnosprawnych:
(22) 766 40 03

ADRES SKRZYNKI PODAWCZEJ NA EPUAP:
/UMLegionowo/skrytka

KZB LegionowoPECPWK LegionowoStraż Miejska w LegionowieMiejska Biblioteka Publiczna w LegionowieMiejski Ośrodek Kultury w LegionowieMuzeum Historyczne w LegionowieOśrodek Pomocy Społecznej w LegionowieStarostwo Powiatowe w LegionowiePowiatowe Centrum Integracji SpołecznejPowiatowy Urząd Pracy w LegionowiePowiatowa Izba Gospodarcza w LegionowieCentrum Szkolenia PolicjiKomenda Powiatowa w LegionowiePunkt Informacji Europejskiej Europe Direct – WarszawaSystem Gospodarki Odpadami w Legionowie