zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
PL BIP

Sukces legionowianki w Katorżniku

Data dodania: 17 sierpnia 2017
Anna Szlendak z gen. Romanem Polko - foto Bravehearts

Charlie miał swoją fabrykę czekolady, a ona znalazła fabrykę błota. Przy okazji legionowianka Ania Szlendak „Mam wybiegane” z grupy Bravehearts Legionowo zdobyła pierwsze miejsce w Biegu Katorżnika w kategorii dziennikarze i VIP, który odbył się w miniony weekend w Lublińcu.

Bieg Katorżnika - wymyślony przez komandosów z lublinieckiej jednostki specjalnej, po raz trzynasty zgromadził na starcie blisko półtora tysiąca osób. Wśród nich byli członkowie grupy Bravehearts Legionowo. Na biegaczy czekały woda, bagno, rowy, błoto, smród i stęchlizna, pijawki.

"Tylu odcieni, zapachów, konsystencji błota nie widziałam na żadnym biegu. Na tym ponad 13 kilometrowym odcinku wsiąkałam nie raz po uszy, a ubaw miałam po pachy. Wracam za rok. Mam nadzieję, że znowu ze zwycięską podkową i pociskiem” – mówi Ania Szlendak.

Anna była najlepsza wśród kobiet, jako trzecia ukończyła rywalizację w kategorii OPEN. 5 miejsce zajął Paweł Kozłowski, który w kategorii mężczyzn był czwarty. Drużyna w składzie Łukasz Musiński, Sławomir Jastrzębski, Marcin Markowski i Sebastian Krawczyk zajęła 6 miejsce. Bravehearts reprezentowali: Maja Opara, Radek Markiewicz, Rafał Piątkowski, Paweł Kozłowski, Gosia Pydyn, Gosia Kwiecińska, Robert Cebula, Rafał Dądalski, Mariusz Jabłonka, Kamil Słupecki, Piotr Bień, Artur Szostak, Piotr Kozłowski, Paweł Kozłowski, Agnieszka Guzek, Jarosław Sobolewski, Hania Małek.

 

 

Urząd Miasta Legionowo

ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 41,
05-120 Legionowo

GODZINY OTWARCIA:
pon 8:00 - 18:00
wt - pt 8:00 - 16:00

NUMER KONTA:
Getin Noble Bank S.A.
44 1560 0013 2380 6993 5000 0001

ADRES E-MAILOWY:
kancelaria@um.Legionowo.pl

SEKRETARIAT:
tel.: (22) 774 20 31, (22) 766 40 00
fax: (22) 774 02 32
tel. dla niepełnosprawnych:
(22) 766 40 03

ADRES SKRZYNKI PODAWCZEJ NA EPUAP:
/UMLegionowo/skrytka

Miejska Biblioteka Publiczna w LegionowiePowiatowe Centrum Integracji SpołecznejSystem Gospodarki Odpadami w LegionowieMiejski Ośrodek Kultury w LegionowieMuzeum Historyczne w LegionowieOśrodek Pomocy Społecznej w LegionowieStraż Miejska w LegionowieKZB LegionowoPECPWK LegionowoStarostwo Powiatowe w LegionowiePowiatowa Izba Gospodarcza w LegionowiePowiatowy Urząd Pracy w LegionowieCentrum Szkolenia PolicjiKomenda Powiatowa w LegionowiePunkt Informacji Europejskiej Europe Direct – Warszawa