zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A

Taniec Belgijski w Legionowie

Data dodania: 02 lutego 2018
Taniec Belgijski/fot. Mariusz Kaszuba

Mieszkanki i Mieszkańcy Legionowa, w każdym wieku! Przybądźcie w niedzielę na plac przed Ratuszem Miejskim o godzinie 16:09 zatańczymy wspólnie Taniec Belgijski. Będzie to rozgrzewka przed Wielkim Tańcem Belgijskim w kwietniu!
Zapraszają Harcerki i Harcerze z Legionowa.

link do Wielkiego Tańca Belgijskiego podczas Wiosennego Czarowania na rondzie: https://www.youtube.com/watch?v=kV3IamXu2TM, [https://www.bing.com/th?id=OVP.X_IAaPKh4WFIjDNVm0VfuAEsCo&pid=Api]

Harcerski Festiwal Piosenki "Wiosenne Czarowanie" 2014 - Belgijka
www.youtube.com
Jedyny taki taniec, który można odtańczyć wokół ronda w wykonaniu harcerzy z całej Polski, którzy przyjechali do Legionowa na Harcerski Festiwal Piosenki.

/ZHP/

 

 

 

Urząd Miasta Legionowo

ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 41,
05-120 Legionowo

GODZINY OTWARCIA:
pon 8:00 - 18:00
wt - pt 8:00 - 16:00

NUMER KONTA:
Getin Noble Bank S.A.
44 1560 0013 2380 6993 5000 0001

ADRES E-MAILOWY:
kancelaria@um.Legionowo.pl

SEKRETARIAT:
tel.: (22) 774 20 31, (22) 766 40 00
fax: (22) 774 02 32
tel. dla niepełnosprawnych:
(22) 766 40 03

ADRES SKRZYNKI PODAWCZEJ NA EPUAP:
/UMLegionowo/skrytka

Miejska Biblioteka Publiczna w LegionowiePowiatowe Centrum Integracji SpołecznejSystem Gospodarki Odpadami w LegionowieMiejski Ośrodek Kultury w LegionowieMuzeum Historyczne w LegionowieOśrodek Pomocy Społecznej w LegionowieStraż Miejska w LegionowieKZB LegionowoPECPWK LegionowoStarostwo Powiatowe w LegionowiePowiatowa Izba Gospodarcza w LegionowiePowiatowy Urząd Pracy w LegionowieCentrum Szkolenia PolicjiKomenda Powiatowa w LegionowiePunkt Informacji Europejskiej