zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
PL BIP

Teatr Muzyczny "Nikt mnie nie chce" Sankofa - spektakl muzyczny

Data dodania: 09 maja 2018
Teatr Muzyczny

Spektakl muzyczny pt. "Sankofa". Tytuł tegorocznego spektaklu Teatru Muzycznego "Nikt mnie nie chce" pochodzi z języka Akan i oznacza: "Musimy powrócić i odzyskać swoją przeszłość, abyśmy mogli zrozumieć, po co i w jaki sposób staliśmy się tym, kim jesteśmy dziś". Jest to historia kobiety, która - mimo osiągnięcia spektakularnych sukcesów zawodowych i prowadzenia na pozór udanego życia rodzinnego - nie jest w stanie pogodzić się ze swoją przeszłością i odnaleźć szczęścia w otaczającej ją rzeczywistości.

Ta zupełnie nowa, niezwykle wzruszająca odsłona Teatru Muzycznego "Nikt mnie nie chce" zatrzyma widza w każdym wieku nad pytaniem o wpływ przeszłości na to, jacy jesteśmy teraz i jacy będziemy budować naszą przyszłość. To opowieść o nadziei, miłości i przebaczeniu. To historia człowieka, który uczy się, jak przezwyciężać własne słabości, powstawać z upadków i żyć szczęśliwie.

Scenariusz i reżyseria: Magdalena Zalewska

 

Urząd Miasta Legionowo

ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 41,
05-120 Legionowo

GODZINY OTWARCIA:
pon 8:00 - 18:00
wt - pt 8:00 - 16:00

NUMER KONTA:
Santander Bank Polska SA
96 1090 1841 0000 0001 4147 9243

ADRES E-MAILOWY:
kancelaria@um.Legionowo.pl

SEKRETARIAT:
tel.: (22) 774 20 31, (22) 766 40 00
fax: (22) 774 02 32
tel. dla niepełnosprawnych:
(22) 766 40 03

ADRES SKRZYNKI PODAWCZEJ NA EPUAP:
/UMLegionowo/skrytka

KZB LegionowoPECPWK LegionowoStraż Miejska w LegionowieMiejska Biblioteka Publiczna w LegionowieMiejski Ośrodek Kultury w LegionowieMuzeum Historyczne w LegionowieOśrodek Pomocy Społecznej w LegionowieStarostwo Powiatowe w LegionowiePowiatowe Centrum Integracji SpołecznejPowiatowy Urząd Pracy w LegionowiePowiatowa Izba Gospodarcza w LegionowieCentrum Szkolenia PolicjiKomenda Powiatowa w LegionowiePunkt Informacji Europejskiej Europe Direct – WarszawaSystem Gospodarki Odpadami w Legionowie