zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
PL BIP

Warsztat dla rodziców dzieci z autyzmem i Zespołem Aspargera

Data dodania: 28 sierpnia 2017
Warsztat dla rodziców dzieci z autyzmem i Zespołem Aspargera

Jak pracować z dzieckiem, rozwijać je i radzić sobie z jego trudnymi zachowaniami. Czas trwania projektu: 2 dni po 5– 6 godzin. Odstęp pomiędzy dniami szkoleniowymi około 2-3 tygodni. Czas na zastosowanie wiedzy wyniesionej z pierwszego dnia szkoleniowego oraz możliwość uzyskania informacji zwrotnej.

TERMIN SZKOLENIA: 30 WRZEŚNIA 2017
KOSZT UDZIAŁU W WARSZTACIE - 200zł w siedzibie Fundacji

W obecnych czasach u coraz większej liczby dzieci zostaje zdiagnozowany autyzm lub zaburzenie z jego spektrum, czyli zespół Aspergera (ZA). Rodzicom często trudno jest przyjąć do wiadomości tę diagnozę, jednocześnie stajecie Państwo przed wyzwaniem - jak na co dzień poradzić sobie ze swoim dzieckiem wymagającym szczególnej opieki oraz z tym, jak dostosować się do zaleceń poradni wystawiającej opinię/orzeczenie. Kolejną kwestią jest funkcjonowanie dziecka w przedszkolu i w grupie rówieśniczej, gdzie często nasze dziecko napotyka na problemy i trudności w funkcjonowaniu w danym miejscu. Wobec tych wyzwań rodzicom potrzebna jest rzetelna wiedza oraz nowe umiejętności wychowawcze i specyficzne dla zaburzenia dziecka.

Szczegółowa oferta warsztatu (plik pdf, 532 Kb)

 

Urząd Miasta Legionowo

ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 41,
05-120 Legionowo

GODZINY OTWARCIA:
pon 8:00 - 18:00
wt - pt 8:00 - 16:00

NUMER KONTA:
Getin Noble Bank S.A.
44 1560 0013 2380 6993 5000 0001

ADRES E-MAILOWY:
kancelaria@um.Legionowo.pl

SEKRETARIAT:
tel.: (22) 774 20 31, (22) 766 40 00
fax: (22) 774 02 32
tel. dla niepełnosprawnych:
(22) 766 40 03

ADRES SKRZYNKI PODAWCZEJ NA EPUAP:
/UMLegionowo/skrytka

Miejska Biblioteka Publiczna w LegionowiePowiatowe Centrum Integracji SpołecznejSystem Gospodarki Odpadami w LegionowieMiejski Ośrodek Kultury w LegionowieMuzeum Historyczne w LegionowieOśrodek Pomocy Społecznej w LegionowieStraż Miejska w LegionowieKZB LegionowoPECPWK LegionowoStarostwo Powiatowe w LegionowiePowiatowa Izba Gospodarcza w LegionowiePowiatowy Urząd Pracy w LegionowieCentrum Szkolenia PolicjiKomenda Powiatowa w LegionowiePunkt Informacji Europejskiej Europe Direct – Warszawa