zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP
Pierwsza strona pocztówki świątecznej zaprojektowanej przez Rafała Roskowińskiego

Wyślij życzenia z Legionowa

Data dodania: 11 grudnia 2020

Chyba nikt nie lubi spędzać świąt samotnie. Jednak przez pandemię, część z nas spędzi ten magiczny okres bez najbliższych. A jak choć trochę umilić ten czas innym? Na przykład wysyłając do nich życzenia na wyjątkowej kartce świątecznej! Pokażmy rodzinie, znajomym, przyjaciołom, że o nich pamiętamy, zwłaszcza w tym trudnym momencie.

Cofnij

Od poniedziałku (14.12) w godz. 8:00-16:00, w atrium ratusza można będzie bezpłatnie otrzymać limitowaną kartkę bożonarodzeniową. Została ona specjalnie i nieodpłatnie zaprojektowana dla mieszkańców Legionowa przez znanego muralistę Rafała Roskowińskiego.

Kartkę można oczywiście zabrać do domu i postawić na kominku, czy też przy choince. Jednakże w tym wyjątkowym okresie najlepiej podzielić się nią z kimś bliskim poprzez wysłanie mu wyjątkowych życzeń.

Jeśli adresatem jest mieszkaniec Legionowa, urząd pomoże dostarczyć pocztówkę. Wystarczy przynieść ją do Urzędu Miasta Legionowo przy ul. Marsz. J. Piłsudskiego 41 (stanowisko informacji). Wszystkie życzenia, które trafią do nas w ten sposób, za pośrednictwem gońców Urzędu Miasta zostaną przekazane do adresatów. Listy zamiejscowe należy wysłać w sposób tradycyjny.

Pamiętajmy, że pandemia Covid-19 to nie tylko szybko rozprzestrzeniająca się choroba. To samotność, strach, ciągła niepewność, poczucie bezsilności, często też problemy emocjonalne. Wspierajmy się nawzajem i okazujmy sobie miłość. Każdy z nas potrzebuje tego ze zdwojoną siłą. Mamy nadzieję, że jak najwięcej osób wrzuci kartkę świąteczną do skrzynki. Sprawmy, aby niektórzy przynajmniej na chwilę zapomnieli o samotności.