zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

XI edycja „Konkursu Wiedzy o Polskim Państwie Podziemnym, Armii Krajowej i Szarych Szeregach”

Data dodania: 22 listopada 2019
XI edycja - Konkursu Wiedzy o Polskim Państwie Podziemnym
Muzeum Historyczne w Legionowie i Stowarzyszenie Zespół Ochrony Pamięci Armii Krajowej „Brzozów” w Legionowie serdecznie zapraszają uczniów szkół wraz z opiekunami i osoby dorosłe z powiatu legionowskiego oraz byłego I Rejonu „Marianowo-Brzozów do udziału w XI edycji Konkursu Wiedzy o Polskim Państwie Podziemnym, Armii Krajowej i Szarych Szeregach, odbywającego się pod patronatem Prezydenta Miasta Legionowo, Starosty Legionowskiego i Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej.
Cofnij

Zachęcamy do zapoznania się z dołączonym regulaminem konkursu, który znajduję się poniżej oraz w zakładce EDUKACJA – KONKURSY. Zgłoszenia udziału  przyjmowane są przez Muzeum Historyczne w Legionowie, tel. 22 774 21 66 lub e-mail: katarzyna.ziulkowska@muzeum.legionowo.pl

Gorąco zachęcamy Państwa do udziału w tegorocznej edycji konkursu.

REGULAMIN XI konkursu AK 2019-2020RD-1 TEN-1
załaczniki do regulaminu1
Mapa nr 1
Mapa nr 2