zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
PL BIP

XIII Ogólnopolski Konkurs Poetycki

Data dodania: 08 marca 2018
Sp nr 8 w Legionowie

Dyrektor i polonistki Szkoły Podstawowej nr 8 im. 1 WDP w Legionowie zapraszają uczniów klas siódmych szkół podstawowych oraz klas gimnazjalnych do udziału w XIII Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim „Piękno świata, piękno człowieka…”, który w tym roku szkolnym odbędzie się pod hasłem „Ojczyzna mnie woła…” w związku z przypadającą w 2018 roku setną rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości.

Podsumowanie konkursu będzie połączone z uroczystością rocznicową nadania imienia naszemu gimnazjum, która odbędzie się w listopadzie 2018 r. w Szkole Podstawowej nr 8 im. 1 WDP w Legionowie.

Konkurs został objęty honorowym patronatem Romana Smogorzewskiego – Prezydenta Miasta Legionowo. W skład jury wejdą znani poeci i nauczyciele języka polskiego.

regulamin konkursu i karta uczestnika (.odt, 44 Kb)

 

Urząd Miasta Legionowo

ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 41,
05-120 Legionowo

GODZINY OTWARCIA:
pon 8:00 - 18:00
wt - pt 8:00 - 16:00

NUMER KONTA:
Getin Noble Bank S.A.
44 1560 0013 2380 6993 5000 0001

ADRES E-MAILOWY:
kancelaria@um.Legionowo.pl

SEKRETARIAT:
tel.: (22) 774 20 31, (22) 766 40 00
fax: (22) 774 02 32
tel. dla niepełnosprawnych:
(22) 766 40 03

ADRES SKRZYNKI PODAWCZEJ NA EPUAP:
/UMLegionowo/skrytka

KZB LegionowoPECPWK LegionowoStraż Miejska w LegionowieMiejska Biblioteka Publiczna w LegionowieMiejski Ośrodek Kultury w LegionowieMuzeum Historyczne w LegionowieOśrodek Pomocy Społecznej w LegionowieStarostwo Powiatowe w LegionowiePowiatowe Centrum Integracji SpołecznejPowiatowy Urząd Pracy w LegionowiePowiatowa Izba Gospodarcza w LegionowieCentrum Szkolenia PolicjiKomenda Powiatowa w LegionowiePunkt Informacji Europejskiej Europe Direct – WarszawaSystem Gospodarki Odpadami w Legionowie