zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
BIP

Zapisy na akcję "Zima Legionowo" w MOK

Zima 2019
10 stycznia 2019
MOK Legionowo
18:00

Zapraszamy do udziału w zajęciach akcji "Zima Legionowo". Będą się one odbywały podczas ferii zimowych - od 28 stycznia do 8 lutego. W placówce MOK przy ul. Targowej 65 oczekujemy na dzieci młodsze (6 - 9 lat), natomiast w placówce MOK przy ul. Norwida 10 - na dzieci starsze (9 - 12 lat). Zajęcia rekreacyjne, artystyczne, sportowe będą odbywały się od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 16.00. Koszt udziału w zajęciach to 150 zł tygodniowo.

Zapisy na akcję:

W placówce MOK przy ul. Targowej 65 (dzieci młodsze)
10 stycznia, czwartek, od godz. 18.00

W placówce MOK przy ul. Norwida 10 (dzieci starsze)
10 stycznia, czwartek, od godz. 19.00

Zapisów można dokonać wyłącznie osobiście.

Poniżej pliki do pobrania:
Regulamin Akcji
Karta uczestnika MOK Targowa (dzieci młodsze)
Karta uczestnika MOK Norwida (dzieci starsze)