zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
BIP

Zarządzanie poprzez zwinne uczenie się i swobodę w działaniu. SCRUM zwinne zarządzanie dla przedsiębiorców.

Data dodania: 09 kwietnia 2018
Zarządzanie poprzez zwinne uczenie się i swobodę w działaniu. SCRUM zwinne zarządzanie dla przedsiębiorców.

Zwinne zarządzanie cechuje przyrostowe podejście do organizacji pracy w celu zapewnienia rozwoju firmy, produktów i usług w sposób elastyczny i odpowiadający na rzeczywiste potrzeby. W odróżnieniu od kaskadowego zarządzania projektami, gdzie wysiłek skupia się na dostarczeniu wcześniej przygotowanego planu, w tym podejściu zmiany są naturalnym elementem. Przedsiębiorca i jego zespół - otoczenie biznesowe dysponuje potzrebnymi kompetencjami i jest decyzyjny. Często wymaga to zmiany sposobu myślenia o zarządzaniu i sposobie prowadzenia firmy. Niewielki wysiłek dotyczący zmiany wprowadza więcej uporządkowania, skuteczności i dużo mniej stresu.

Cofnij

To spotkanie jest trzecim i ostatnim z serii szkoleń dotyczących SCRUM. Poprzednie cieszyły się dużym zainteresowaniem. Nawet jeżeli nie uczestniczyłaś/łeś w poprzednich edycjach, możesz się zapisać, to ostatnia szansa!

Opis prelegenta: Viola Miła Jakubowska Scrum Master, coach kryzysowy w biznesie, trener rozwoju, edukator. Na co dzień pomaga firmom w procesie wdrażania i adaptacji zwinnych metod pracy, rozwiązywaniu sytuacji problemowych i osiąganiu celów. Prowadzi coaching kryzysowy, działania doradcze i szkoli. Pracuje z zespołami i w relacji jeden na jeden.

Korzyści ze spotkania:

rozbudowana sieć kontaktów biznesowych
nawiązanie i podtrzymywanie różnorodnych znajomości
zdobycie praktycznej wiedzy podczas interaktywnego szkolenia
współtworzenie z innymi przedsiębiorcami platformy wiedzy i wymiany
doświadczeń
zwiększona widoczność Twojej firmy na rynku
budowanie życzliwej atmosfery biznesu
możliwość dołączenia do klubu przedsiębiorców i zamkniętej grupy zakupowej

Dla kogo?

Wydarzenie skierowane jest przede wszystkim do przedsiębiorców z sektora
MŚP prowadzących swoje firmy na terenie Powiatu Legionowskiego
reprezentujących różne branże.

Więcej informacji i zapisy: http://biznesmixer.bizoon.pl/

Rejestracja odbywa się przez stronę http://biznesmixer.bizoon.pl/

.

Liczba miejsc jest ograniczona.