zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
BIP

Kalendarz wydarzeń

  • Kalendarz wydarzeńOtwarcie basenu na os. Piaski

    Otwarcie basenu "Wodne Piaski"

    dodano: 15 października 2018

    Już niedługo, bo za 12 dni nastąpi otwarcie nowo powstałego basenu na os. Piaski. Wydarzenie to odbędzie się w sobotę (27.10) od godziny 11.11 oraz w niedzielę (28.10) w godz. 6.00-22.00. W tym okresie basen będzie udostępniony dla mieszkańców za darmo. Jedynym warunkiem skorzystania w tych dniach z basenu „Wodne Piaski” są zgłoszenia przyjmowane on-line przez formularz kontaktowy. Wejścia będą o każdej pełnej godzinie, ograniczone czasowo do 45 minut. Każdorazowo wpuszczane będzie do 120 osób.

    więcej