zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
BIP

Kalendarz wydarzeń

  • Zima 2019

    Zapisy na akcję "Zima Legionowo" w MOK

    Data wydarzenia: 10 stycznia 2019

    Zapraszamy do udziału w zajęciach akcji "Zima Legionowo". Będą się one odbywały podczas ferii zimowych - od 28 stycznia do 8 lutego. W placówce MOK przy ul. Targowej 65 oczekujemy na dzieci młodsze (6 - 9 lat), natomiast w placówce MOK przy ul. Norwida 10 - na dzieci starsze (9 - 12 lat). Zajęcia rekreacyjne, artystyczne, sportowe będą odbywały się od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 16.00. Koszt udziału w zajęciach to 150 zł tygodniowo.

    więcej