zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Edukacja

 • EdukacjaKlawiatura laptopa

  Nauczanie hybrydowe dla klas I-III

  dodano: 12 marca 2021

  W związku z przejściem na nauczanie hybrydowe (od 15 marca) dzieci z klas I-III odbyło się dziś (12 marca) spotkanie on-line zastępcy prezydenta miasta Piotra Zadrożnego z dyrektorami publicznych placówek oświatowych oraz pracownikami wydziału edukacji i zarządzania kryzysowego.

 • EdukacjaNapis - kolejne regiony objęte zasadami bezpieczeństwa, w tle mapa Polski podzielona na województwa.

  Województwo mazowieckie z zaostrzonymi zasadami bezpieczeństwa

  dodano: 11 marca 2021

  Sytuacja epidemiczna w kraju jest dynamiczna. Administracja rządowa podjęła decyzję o zaostrzeniu zasad bezpieczeństwa w województwie mazowieckim i lubuskim od najbliższego poniedziałku, czyli 15 marca. W ubiegłym tygodniu podjęto decyzję o przedłużeniu zaostrzonych zasada na Warmii i Mazurach. Na Pomorzu, zgodnie z planem, zasady zaczną obowiązywać od 13 marca. Okres zaostrzenia obostrzeń, we wszystkich tych województwach, potrwa do niedzieli 28 marca. W pozostałych regionach Polski przedłużono dotychczasowe zasady bezpieczeństwa do 28 marca. Musimy ograniczyć mobilność społeczną, by zminimalizować ryzyko nowych zakażeń.

 • EdukacjaDwie kartki z okienkami do zaznaczenia i leżący na nich długopis

  Ankieta naukowa poświęcona partycypacji społecznej

  dodano: 10 marca 2021
  Zachęcamy do wypełnienia ankiety w ramach prowadzonych badań naukowych poświęconych partycypacji społecznej.