zamknij

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Edukacja

 • EdukacjaPlaka konkursu na najladniejsza choinke

  Konkurs na najładniejszą choinkę

  dodano: 17 listopada 2023

  Urząd Miasta Legionowo zaprasza społeczności miejskich przedszkoli do udziału w konkursie na najładniej przystrojoną choinkę przed budynkiem przedszkola. Ta nowa w naszym mieście inicjatywa ma na celu nie tylko rozwijanie kreatywności, ale także budowanie atmosfery radości i wspólnoty przed zbliżającymi się świętami.

 • Edukacjaplakat informujący o debacie młodzieżowej.

  Debata młodzieżowa: Kim jestem? – porozmawiajmy o tożsamości lokalnej

  dodano: 8 listopada 2023

  W imieniu organizatorów zapraszamy 4-osobowe reprezentacje uczniów (wraz z opiekunami) szkół podstawowych (klasy 7–8) i ponadpodstawowych z terenu powiatu legionowskiego do udziału w debacie pod hasłem: Kim jestem? – porozmawiajmy o tożsamości lokalnej, która odbędzie się 28 listopada 2023 r. w Poczytalni (ul. T. Kościuszki 8a, Legionowo; II piętro) godzina 10:00.

 • EdukacjaNa zdjęciu pamiątkowy przycisk do papieru ofiarowany dowódcy 2. Batalionu Mostów Kolejowych w Legionowie

  Muzeum przedstawia: zabytek listopada

  dodano: 7 listopada 2023

  W ostatnim czasie muzeum nabyło cenny zabytek – pamiątkowy przycisk do papieru ofiarowany dowódcy 2. Batalionu Mostów Kolejowych w Legionowie przez członków Kolejowego Przysposobienia Wojskowego Stacji Warszawa Główna Towarowa, 31 maja 1931 r.

 • EdukacjaNa zdjęciu karta kredytowa i terminal płatniczy

  Jak zadbać o bezpieczeństwo płatności bezgotówkowych?

  dodano: 7 listopada 2023

  Możliwość kupowania produktów z różnych zakątków świata, a także dokonywanie opłat za faktury czy różne usługi bez konieczności wychodzenia z domu sprawia, że płatności internetowe stają się coraz bardziej popularne. Metod płatności jest bardzo dużo, począwszy od tradycyjnych przelewów bankowych, kart płatniczych, e-portfeli, po stworzone do tego serwisy płatnicze.

 • EdukacjaNa zdjęciu uczestnicy międzynarodowego szkolenia dla krajów słowiańskich.

  Udział w projekcie międzynarodowym Osadnicy

  dodano: 3 listopada 2023

  W ostatnich dniach Pani Dyrektor Marzena Stępień z Przedszkola Miejskiego nr 11 Akademia Uśmiechu wzięła udział w międzynarodowym szkoleniu dla krajów słowiańskich, które odbyło się w Czechach.