zamknij

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

NGO

Ewa Sobierajska
Wydział Zdrowia Publicznego i Spraw Społecznych

Urząd Miasta Legionowo, ul. marsz. J. Piłsudskiego 41, pok. 4.27,
tel. 22 766 40 07, e-mail: ngo@um.Legionowo.pl

 • NGONapis: CSR i ESG - od ludzi dla ludzi

  Zapraszamy NGO na wydarzenie CSR i ESG – od ludzi dla ludzi!

  dodano: 5 czerwca 2023
  Zapraszamy na wydarzenie, które połączy przedstawicieli wszystkich sektorów: NGO, biznesu i samorządu! To niepowtarzalna okazja do networkingowego spotkania, budowania relacji i wspólnego działania na rzecz społeczeństwa i zrównoważonego rozwoju.
 • KomunikatyLogo Zielona Ławeczka

  Projekt grantowy - Zielona Ławeczka

  dodano: 5 maja 2023
  Fundacja Banku Ochrony Środowiska zaprasza mieszkańców polskich miast do udziału w IX edycji projektu grantowego Zielona Ławeczka, dzięki któremu mogą powstać zielone zakątki na terenie osiedli.
 • NGOGrafika informująca o głosowaniu

  Głosowanie na kandydatów na członków Mazowieckiej Rady Działalności Pożytku Publicznego VI kadencji

  dodano: 28 kwietnia 2023
  Marszałek Województwa Mazowieckiego zaprasza organizacje pozarządowe oraz podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 ustawy z 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, prowadzące działalność na terenie województwa mazowieckiego, do udziału w głosowaniu na kandydatów na członków Mazowieckiej Rady Działalności Pożytku Publicznego VI kadencji.
 • KomunikatyFragment plakatu promującego spotkanie informacyjno-szkoleniowe dla przedsiębiorców

  Spotkanie informacyjno-szkoleniowe dla przedsiębiorców

  dodano: 18 kwietnia 2023

  Chcesz rozwinąć swój biznes? Brakuje Ci środków? Myślisz o rozpoczęciu działalności gospodarczej? Zapraszamy na spotkanie informacyjno-szkoleniowe dotyczące tematów - Pożyczka Mała oraz Pożyczka Duża.

  Urząd Miasta Legionowo - 27.04.2023 r., godz. 10:00 – sala konferencyjna UM.

 • NGONa grafice napis komunikat

  Wyzwania, narzędzia i rozwiązania w obszarze NGO dla Urzędów

  dodano: 12 kwietnia 2023

  Już 19 kwietnia o godzinie 10:00 odbędzie się spotkanie online „Wyzwania, narzędzia i rozwiązania w obszarze NGO dla Urzędów” dedykowane przedstawicielom jednostek administracji publicznej.

 • EdukacjaKilka osób przy biurkach podczas szkolenia

  Rusza rekrutacja do V edycji Uniwersytetu Sukcesu

  dodano: 31 marca 2023
  Z początkiem marca Fundacja Digital University rozpoczyna nabór do kolejnej edycji Uniwersytetu Sukcesu – ogólnopolskiego programu stypendialnego dla młodych kobiet, które chcą związać swoją zawodową przyszłość z branżą IT. W tym roku uczestniczki będą mogły kształcić się w jednym z trzech kierunków: UX Designer, Java Developer i Frontend Developer. Poza kursami programowania czekają na nie tygodniowe warsztaty motywacyjno-rozwojowe, spotkania z doradcami HR i mentorami, a także płatne staże. Do programu mogą zgłaszać się kobiety w wieku 18-25 lat, będące w trudnej sytuacji życiowej. Rekrutacja potrwa do połowy maja. Dostępnych jest 80 miejsc.