zamknij

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

NGO

Ewa Sobierajska
Wydział Zdrowia Publicznego i Spraw Społecznych

Urząd Miasta Legionowo, ul. marsz. J. Piłsudskiego 41, pok. 4.27,
tel. 22 766 40 07, e-mail: ngo@um.Legionowo.pl

 • NGONa grafice napis komunikat

  Wyzwania, narzędzia i rozwiązania w obszarze NGO dla Urzędów

  dodano: 12 kwietnia 2023

  Już 19 kwietnia o godzinie 10:00 odbędzie się spotkanie online „Wyzwania, narzędzia i rozwiązania w obszarze NGO dla Urzędów” dedykowane przedstawicielom jednostek administracji publicznej.

 • EdukacjaKilka osób przy biurkach podczas szkolenia

  Rusza rekrutacja do V edycji Uniwersytetu Sukcesu

  dodano: 31 marca 2023
  Z początkiem marca Fundacja Digital University rozpoczyna nabór do kolejnej edycji Uniwersytetu Sukcesu – ogólnopolskiego programu stypendialnego dla młodych kobiet, które chcą związać swoją zawodową przyszłość z branżą IT. W tym roku uczestniczki będą mogły kształcić się w jednym z trzech kierunków: UX Designer, Java Developer i Frontend Developer. Poza kursami programowania czekają na nie tygodniowe warsztaty motywacyjno-rozwojowe, spotkania z doradcami HR i mentorami, a także płatne staże. Do programu mogą zgłaszać się kobiety w wieku 18-25 lat, będące w trudnej sytuacji życiowej. Rekrutacja potrwa do połowy maja. Dostępnych jest 80 miejsc.
 • NGONapis - Komunikat

  Nawigator legislacyjny dla NGO

  dodano: 20 marca 2023

  Projekt Nawigator legislacyjny dla NGO jest realizowany w ramach Centrum Analiz Klubu Jagiellońskiego i trwa od września 2022 do lipca 2024 roku. Głównym celem projektu jest obserwowanie dynamicznie zmieniającego się otoczenia prawnego organizacji pozarządowych w Polsce.

 • NGOLogo Mazowsze Lokalnie

  Mazowsze Lokalnie 2023

  dodano: 17 marca 2023

  Mazowsze Lokalnie jest programem wsparcia dla młodych organizacji pozarządowych i grup nieformalnych i samopomocowych działających na terenie województwa mazowieckiego. Powstał z inicjatywy trzech organizacji pozarządowych: Fundacji Fundusz Współpracy, Stowarzyszenia Europa i My oraz Stowarzyszenia Biuro Obsługi Ruchu Inicjatyw Społecznych BORIS.

 • NGONa grafice recę wskazujące na puzzle

  Kolejna edycja programu „wESpół wspieramy ekonomię społeczną”

  dodano: 16 marca 2023

  Ubiegaj się o środki na realizację projektu, który pomoże Twojej organizacji zwiększyć wpływ na społeczności lokalne, jednocześnie wspierając włączenie migrantów, którzy dołączyli do społeczności w wyniku wojny w Ukrainie.

 • NGOLogo - Wzajemnie potrzebni

  Wzajemnie potrzebni - otwarty konkurs ofert

  dodano: 7 marca 2023

  Ogłoszono otwarty konkurs ofert realizowany w ramach zadania publicznego pn.: "Wzajemnie potrzebni" zlecony przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów ze środków publicznych.