zamknij

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

NGO

Ewa Sobierajska
Wydział Zdrowia Publicznego i Spraw Społecznych

Urząd Miasta Legionowo, ul. marsz. J. Piłsudskiego 41, pok. 4.27,
tel. 22 766 40 07, e-mail: ngo@um.Legionowo.pl

 • NGOGrafika reklamująca o Legionowskim Budżecie Obywatelskim 2024

  Zgłoś projekt do Budżetu Obywatelskiego

  dodano: 28 lutego 2023

  Ruszył nabór projektów do Budżetu Obywatelskiego Gminy Miejskiej Legionowo. Od czwartku (2 marca 2023 r.) każdy mieszkaniec gminy może napisać i złożyć swój własny pomysł. Nabór trwa do końca miesiąca. Przez cały ten okres będziemy wspierać wnioskodawców. Swoje pytania mogą kierować telefonicznie pod nr. 22 766 40 77 lub mailowo - konsultacje@um.legionowo.pl. Dodatkowo w dn. 4 oraz 25 marca pomagać będziemy na platformie ZOOM w godz. 10:00-16:00, a w dn.  9, 14 i 31 marca w godz.16:00-20:00 w atrium ratusza.

 • KomunikatyPraca w zespole

  Pomysły i mikrodotacje w ramach programu Mazowsze Lokalnie

  dodano: 22 lutego 2023
  Lokalny Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej przy Stowarzyszeniu BORIS zaprasza organizacje pozarządowe działające nie dłużej niż 5 lat i grupy nieformalne na spotkanie informacyjne w sprawie konkursu mikrograntowego Mazowsze Lokalnie i innych możliwości pozyskiwania środków.
 • KomunikatyGrafika z rysunkowymi ludźmi i napis - Dołącz do akcji maszglos.pl

  Zapisz się do akcji "Masz Głos"

  dodano: 21 lutego 2023
  Od 21 lutego do 5 marca 2023 trwają zapisy do ogólnopolskiej akcji Masz Głos Fundacji Batorego. Do akcji mogą zgłaszać się organizacje społeczne i nieformalne grupy mieszkańców, zwłaszcza pochodzące z małych miejscowości i na początku swojej działalności, które w ciągu tego roku chcą zrobić coś dobrego dla swojej społeczności lokalnej.
 • Komunikatyserce w barwach flagi Ukrainy

  Fundusz Solidarności z Ukrainą – dotacje na działania integracyjne

  dodano: 20 lutego 2023
  Fundacja Batorego zaprasza organizacje społeczne, które podejmują działania na rzecz adaptacji i integracji uchodźców i uchodźczyń w środowisku lokalnym do składania wniosków o dotację w Funduszu Solidarności z Ukrainą.
 • KomunikatyGrafika z napisem: Mazowiecka Marka Ekonomii Społecznej 8. edycja

  Rusza konkurs „Mazowiecka Marka Ekonomii Społecznej 2023”

  dodano: 17 lutego 2023
  Mazowieckie Centrum Polityki Społecznej ogłasza 8. edycję konkursu „Mazowiecka Marka Ekonomii Społecznej’ 2023” i rozpoczyna przyjmowanie oficjalnych aplikacji konkursowych.
 • SamorządoweGrupa dziewięciu osób

  Zebranie Miejskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego

  dodano: 6 lutego 2023
  W środę 1 lutego w sali konferencyjnej legionowskiego ratusza odbyło się zebranie Miejskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego.