zamknij

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

NGO

Ewa Sobierajska
Wydział Zdrowia Publicznego i Spraw Społecznych

Urząd Miasta Legionowo, ul. marsz. J. Piłsudskiego 41, pok. 4.27,
tel. 22 766 40 07, e-mail: ngo@um.Legionowo.pl

 • KomunikatyLogo niepodległa

  Nabór wniosków do Programu Dotacyjnego „Niepodległa” 2023

  dodano: 1 lutego 2023
  Do 24 lutego 2023 roku do godziny 15:59 można skłądać wnioski do programu dotacyjnego "Niepodległa" na 2023 r. O środki moga ubiegać się samorządowe instytucje kultury i organizacje pozarządowe. Tegoroczny program przewiduje dofinansowanie projektów kultywujących pamięć o ważnych wydarzeniach w historii Polski, począwszy od Konfederacji Barskiej aż do Obrad Okrągłego Stołu oraz pierwszych częściowo wolnych wyborów.
 • SamorządoweGrafika z napisem: Przedłużamy nabór do grup tematycznych

  Przedłużenie naboru na ekspertów tematycznych oraz przedstawicieli organizacji pozarządowych

  dodano: 31 stycznia 2023

  Przedłużenie naboru na ekspertów tematycznych oraz przedstawicieli organizacji pozarządowych, którzy zaangażują się w przygotowanie „Strategii rozwoju metropolii warszawskiej do 2040 roku”. Wychodząc naprzeciw uwagom i spostrzeżeniom zgłaszanym przez osoby zainteresowane współpracą.

 • EdukacjaGrupa osób trzyma się za ręce

  Konkurs Ośmiu Wspaniałych 2023

  dodano: 24 stycznia 2023
  Rozpoczęła się XXX Stołeczna Edycja Samorządowego Konkursu Nastolatków "Ośmiu Wspaniałych", którego celem jest promowanie pozytywnych zachowań dzieci i młodzieży oraz upowszechnianie młodzieżowego wolontariatu. Dzieci i młodzież z naszego miasta co roku znajduje się w gronie laureatów edycji stołecznej. Ubiegłoroczna edycja zakończyła się uzyskaniem:
 • SamorządoweOkładka dokumenty Strategii rozwoju metropolii warszawskiej do 2040 roku

  Strategia rozwoju metropolii warszawskiej do 2040 roku - nabór na ekspertów tematycznych oraz przedstawicieli organizacji pozarządowych

  dodano: 19 stycznia 2023
  Stowarzyszenie „Metropolia Warszawa” wraz z Urzędem m.st. Warszawy rozpoczęło prace nad „Strategią rozwoju metropolii warszawskiej do 2040 roku”. Kluczowym aspektem tworzenia dokumentu jest współpraca z ekspertami oraz przedstawicielami NGO, którzy razem z przedstawicielami gmin i powiatów metropolii warszawskiej będą pracować w grupach tematycznych.
 • NGOGrafika promująca Budżet Obywatelski Mazowsza

  4. edycja Budżetu Obywatelskiego Mazowsza

  dodano: 10 stycznia 2023

  Do 13 stycznia 2023 r. trwa nabór projektów do 4. edycji Budżetu Obywatelskiego Mazowsza. Zachęcamy do zgłaszania swoich pomysłów.

 • NGOWiesław Jakubczak

  Kondolencje

  dodano: 5 stycznia 2023