zamknij

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

NGO

Ewa Sobierajska
Wydział Zdrowia Publicznego i Spraw Społecznych

Urząd Miasta Legionowo, ul. marsz. J. Piłsudskiego 41, pok. 4.27,
tel. 22 766 40 07, e-mail: ngo@um.Legionowo.pl

 • KomunikatyGrafika z rysunkowymi ludźmi i napis - Dołącz do akcji maszglos.pl

  Zapisz się do akcji "Masz Głos"

  dodano: 21 lutego 2023
  Od 21 lutego do 5 marca 2023 trwają zapisy do ogólnopolskiej akcji Masz Głos Fundacji Batorego. Do akcji mogą zgłaszać się organizacje społeczne i nieformalne grupy mieszkańców, zwłaszcza pochodzące z małych miejscowości i na początku swojej działalności, które w ciągu tego roku chcą zrobić coś dobrego dla swojej społeczności lokalnej.
 • Komunikatyserce w barwach flagi Ukrainy

  Fundusz Solidarności z Ukrainą – dotacje na działania integracyjne

  dodano: 20 lutego 2023
  Fundacja Batorego zaprasza organizacje społeczne, które podejmują działania na rzecz adaptacji i integracji uchodźców i uchodźczyń w środowisku lokalnym do składania wniosków o dotację w Funduszu Solidarności z Ukrainą.
 • KomunikatyGrafika z napisem: Mazowiecka Marka Ekonomii Społecznej 8. edycja

  Rusza konkurs „Mazowiecka Marka Ekonomii Społecznej 2023”

  dodano: 17 lutego 2023
  Mazowieckie Centrum Polityki Społecznej ogłasza 8. edycję konkursu „Mazowiecka Marka Ekonomii Społecznej’ 2023” i rozpoczyna przyjmowanie oficjalnych aplikacji konkursowych.
 • SamorządoweGrupa dziewięciu osób

  Zebranie Miejskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego

  dodano: 6 lutego 2023
  W środę 1 lutego w sali konferencyjnej legionowskiego ratusza odbyło się zebranie Miejskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego.
 • KomunikatyLogo niepodległa

  Nabór wniosków do Programu Dotacyjnego „Niepodległa” 2023

  dodano: 1 lutego 2023
  Do 24 lutego 2023 roku do godziny 15:59 można skłądać wnioski do programu dotacyjnego "Niepodległa" na 2023 r. O środki moga ubiegać się samorządowe instytucje kultury i organizacje pozarządowe. Tegoroczny program przewiduje dofinansowanie projektów kultywujących pamięć o ważnych wydarzeniach w historii Polski, począwszy od Konfederacji Barskiej aż do Obrad Okrągłego Stołu oraz pierwszych częściowo wolnych wyborów.
 • SamorządoweGrafika z napisem: Przedłużamy nabór do grup tematycznych

  Przedłużenie naboru na ekspertów tematycznych oraz przedstawicieli organizacji pozarządowych

  dodano: 31 stycznia 2023

  Przedłużenie naboru na ekspertów tematycznych oraz przedstawicieli organizacji pozarządowych, którzy zaangażują się w przygotowanie „Strategii rozwoju metropolii warszawskiej do 2040 roku”. Wychodząc naprzeciw uwagom i spostrzeżeniom zgłaszanym przez osoby zainteresowane współpracą.