zamknij

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Wszystkie

 • EdukacjaNapis - komunikat

  Zasady rekrutacji do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych prowadzonych przez Gminę Legionowo na r.szk. 2024/2025

  dodano: 29 lutego 2024

  Postępowanie rekrutacyjne prowadzone będzie z wykorzystaniem systemu teleinformatycznego w terminach określonych w harmonogramie wynikającym z Zarządzenia Nr 19/2024 Prezydenta Miasta Legionowo z dnia 24 stycznia 2024 r. Strona rekrutacyjna dla rodziców: rekrutacje-legionowo.pzo.edu.pl Oferta przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych prowadzonych przez Gminę Legionowo zostanie udostępniona 29 lutego 2024 r. o godz. 12:00.

 • EdukacjaNapis - Komunikat

  Stypendia dla studentów niepełnosprawnych

  dodano: 29 lutego 2024
  O stypendium mogą ubiegać się studenci będący mieszkańcami Legionowa z orzeczonym umiarkowanym lub znacznym stopniem niepełnosprawności, którzy spełniają jednocześnie niżej wymienione warunki:
 • EdukacjaOdblask w kształcie misia

  Korzystajmy z elementów odblaskowych

  dodano: 28 lutego 2024

  Zgodnie z obowiązującymi przepisami odblaski powinniśmy nosić po zmierzchu poza obszarem zabudowanym. Jednak dbając o swoje bezpieczeństwo, naszych dzieci i bliskich tego rodzaju elementy powinniśmy zakładać nawet poruszając się w obszarze zabudowanym. Jest to szczególnie ważne teraz, gdy mamy pogorszenie warunków na drogach.

 • KomunikatyNapis komuniakt

  Ogłoszenie Sąd Rejonowy w Legionowie

  dodano: 28 lutego 2024

  Sygn. akt I Co 3109/23, Legionowo, dn. 08 lutego 2024 r.

 • SportMężczyźni grający w piłkę ręczną

  W Ostrowie wygrało doświadczenie

  dodano: 28 lutego 2024

  Gospodarze byli pewni siebie przed meczem z Zepterem KPR Legionowo, ale jednocześnie z dużym szacunkiem wypowiadali się na temat naszej drużyny, który w II rundzie gra bardzo dobrze. Potwierdził to wygrywające przed tygodniem we własnej hali z Azotami Puławy. W Ostrowie Wielkopolskim płynęli na wysokiej fali, ale tylko do przerwy, którą zremisowali 17:17.

 • KulturaKolaż - zrywki kartek, suche kwiaty, dłonie

  Wyniki zabawy literackiej z Szymborską

  dodano: 28 lutego 2024
  Ogłaszamy wyniki zabawy literackiej z Szymborską! Wasze propozycje adoraliów, moskalików, lepiejów i altruitek zrobiły na nas wielkie wrażenie. Komisja miała bardzo trudne zadanie, ale w końcu udało się wybrać zwycięzców i wyróżnionych.
 • EdukacjaKobieta siedząca przy biurku

  Cykl wywiadów z laureatami konkursu „Innowacyjny Nauczyciel” cz. III

  dodano: 28 lutego 2024

  Z okazji przypadającej w tym roku jubileuszowej X edycji konkursu „Innowacyjny Nauczyciel” i „Lider Twórczego Zarządzania” prezentujemy cykl wywiadów z laureatami którzy otrzymali ten zaszczytny tytuł w ciągu ostatnich lat. Tytuł "Innowacyjny Nauczyciel" to prestiżowe wyróżnienie Prezydenta Miasta Legionowo, które jest przyznawane w ramach konkursu przez kapitułę składającą się z ekspertów w dziedzinie edukacji z m.in. Ministerstwa Edukacji Narodowej, Kuratorium Oświaty, Uniwersytetu Warszawskiego oraz prasy oświatowej.

 • KomunikatyGrafika wyróżniająca: wyłączenia prądu

  Wyłączenia prądu: 4 i 5.03.2024 r.

  dodano: 28 lutego 2024

  PGE Dystrybucja S.A. informuje o wyłączeniach prądu w Legionowie w następujących terminach:

 • KomunikatyNpis: Pilne

  Planowany protest rolników przyniesie utrudnienia na drogach powiatu legionowskiego

  dodano: 27 lutego 2024
  Na wtorek, 27 lutego br., w godz. 00:30-23:45 na terenie powiatu legionowskiego zaplanowany jest protest rolników. To wydarzenie przyniesie utrudnienia na drogach DK 61 i 62 oraz DW 631 i 632. Zachęcamy do szukania alternatywnych tras podróży.
 • SamorządoweOsoby na sali konferencyjnej ratusza

  Zakończenie prac Zespołu ds. Rewitalizacji w Legionowie

  dodano: 27 lutego 2024

  Na początku lutego (6.02) odbyło się ostatnie posiedzenie Zespołu ds. Rewitalizacji w Legionowie, który przez prawie siedem lat pełnił rolę doradczą i konsultacyjną w sprawach związanych z rewitalizacją miasta. Zespół składał się z przedstawicieli różnych grup społecznych, takich jak mieszkańcy, organizacje pozarządowe i przedsiębiorcy, którzy wspólnie z Prezydentem Miasta Legionowo – Romanem Smogorzewskim, a także przewodniczącym Zespołu – Rafałem Florczykiem, podejmowali decyzje dotyczące kierunków oraz priorytetów rewitalizacji.