zamknij

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Wszystkie

 • ZdrowieKobieta, za nią kilka osób. Napis: Bezpłatne szkolenie

  Program ochrony zdrowia psychicznego 2022

  dodano: 26 września 2022
  Zapraszamy do udziału w bezpłatnych szkoleniach i konsultacjach w ramach programu ochrony zdrowia psychicznego skierowanego dla dzieci, młodzieży oraz pedagogów szkolnych, organizowanego przez Fundację Psyche, współfinansowanego ze środków Powiatu Legionowskiego.
 • SportPlakat promujący wydarzenie - Ścigaj się z Rybką Minimini

  Finałowy wyścig z Rybką MiniMini

  dodano: 26 września 2022
  Dzieci, nie przegapcie tej okazji! W niedzielę 2 października podczas maratonu Legionowo Cisowianka Mazovia MTB Marathon będziecie mieli ostatnią w tym roku okazję, aby ścigać się z Rybką MiniMini. Zapraszamy Was do wspólnej rowerowej zabawy. Przyprowadźcie swoje czterokołowe maszyny, nie zapominajcie o kaskach i cieszcie się na bezpiecznych trasach.
 • SeniorzyKościół, w środku ksiądz i kilka starszych osób siedzących w ławach, jedna osoba odbiera coś od księdza

  Bezpieczny senior

  dodano: 26 września 2022

  W parafii pw. Matki Boskiej Fatimskiej 23 września odbyło się spotkanie seniorów z ks. proboszczem Tomaszem Chciałowskim, który przedstawił nowy projekt dotyczący opasek bezpieczeństwa.

 • SportDwóch mężczyzn z flagą Legionowa

  Michał ze srebrem w Rzymie

  dodano: 23 września 2022
  Między 24 sierpnia, a 4 września rozgrywały się Mistrzostwa Europy Masters w pływaniu w Rzymie. W zawodach rywalizowało ponad 3 tysiące zawodników z 38 państw. Przy tak dużej ilości zawodników, wyścigi rozgrywane były na dwóch największych otwartych obiektach basenowych: Foro Italico oraz Centro Federale Pietralata.
 • KomunikacjaBok autobusu z logo WTP

  Zakończenie przebudowy pętli autobusowej Os. Młodych w Legionowie

  dodano: 23 września 2022
  W związku z zakończeniem przebudowy pętli autobusowej Os. Młodych w Legionowie od 26 września 2022 r. (poniedziałek) przywrócone zostają stałe trasy linii 731 i L10 w tym rejonie.
 • Drzwi radiowozu z napisem Policja

  Oszustwo na węgiel. Policjanci apelują o czujność!

  dodano: 22 września 2022

  Legionowscy policjanci ostrzegają przed nową metodą oszustwa na węgiel. Bądźmy ostrożni przy tego typu zamówieniach, sprawdzajmy wiarygodność sprzedawcy i firmy, którą reprezentuje.

 • NGOGrafika promująca Święto Organizacji Pozarządowych w Legionowie

  Święto Organizacji Pozarządowych już wkrótce!

  dodano: 22 września 2022

  Święto Organizacji Pozarządowych to wydarzenie, które po raz drugi zagości w naszym mieście. Odbędzie się już 24 września br. na terenie wokół Ratusza, w Parku Miejskim NSZZ Solidarność w godz. 14:00-17:00. Będzie to dzień podczas którego mieszkańcy będą mieli okazję poznać nie tylko organizacje pozarządowe z naszego miasta ale i spotkać się z wolontariuszami. Święto to wyjątkowa okazja do zapoznania się z ich działalnością, która potrafi wpływać na nas każdego dnia. Jak organizacje pozarządowe są ważne nie tylko dla naszego miasta bardzo dobitnie pokazały ostatnie lata – poprzez okres pandemii i wojny w Ukrainie.

 • Kobieta z mężczyzną za stołem z pieczywem

  Najlepsi wśród najlepszych

  dodano: 22 września 2022

  Legionowska piekarnia Brodzik Naturalnie znalazła się pośród najbardziej prestiżowych cukierni na świecie w ramach rankingu La Liste 2022. W Polsce wyróżniono jedynie dziesięć takich podmiotów.

 • EdukacjaGrafika promująca konkurs - Dzień Promocji Zdrowia 2022

  Konkurs na plakat: Dzień Promocji Zdrowia 2022

  dodano: 21 września 2022
  Zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym pod hasłem „Dzień Promocji Zdrowia 2022” na wykonanie plakatu profilaktycznego nawiązującego do tematyki zdrowego trybu życia.
 • NGOLogo - LOWES

  Szkolenie dla NGO: Twoja organizacja w internecie. Usprawnienia i narzędzia

  dodano: 21 września 2022
  Szkolenie jest bezpłatne. Odbędzie się online, na platformie GoogleMeet, we środę 5 października 2022, w godz. 16:00-19:00.