zamknij

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Wszystkie

 • KomunikatyLogo: Ośrodek Pomocy Społecznej w Legionowie

  Dodatek węglowy - aktualizacja

  dodano: 21 września 2022

  W dniu 11.08.2022 roku opublikowana została ustawa o dodatku węglowym (Dz. U. z 2022 r., poz. 1692), która weszła w życie z dniem 12.08.2022 r., zmieniona ustawą o szczególnych rozwiązaniach w zakresie niektórych źródeł ciepła w związku z sytuacją na rynku paliw (Dz. U. 2022 r., poz. 1967).

 • KomunikatyLogo: Ośrodek Pomocy Społecznej w Legionowie

  Dodatek dla gospodarstw domowych z tytułu wykorzystywania niektórych źródeł ciepła (zwany dodatkiem dla gospodarstw domowych)

  dodano: 20 września 2022

  W dniu 19.09.2022 roku opublikowana została ustawa o szczególnych rozwiązaniach w zakresie niektórych źródeł ciepła w związku z sytuacją na rynku paliw (Dz. U. 2022 r., poz. 1967) Informujemy, że na terenie Gminy Legionowo obsługę wniosków o wypłatę dodatku dla gospodarstw domowych z tytułu wykorzystywania niektórych źródeł ciepła realizuje Ośrodek Pomocy Społecznej w Legionowie, ul. Aleja 3 Maja 28.

 • SportAntonina Pietuch i Rafał Perl

  Dwa złota Antoniny

  dodano: 20 września 2022
  W minioną sobotę 12-letnia Antonina Pietuch, zawodniczka UKS Delfin Legionowo zdobyła dwa złote medale!
 • KomunikatyGrafika wyróżniająca: wyłączenia prądu

  Wyłączenia prądu: 26.09.2022 r.

  dodano: 20 września 2022

  PGE Dystrybucja S.A. informuje o wyłączeniach prądu w Legionowie w następujących terminach: 26.09.2022 r.

 • KomunikatyGrafika wyróżniająca - Wyłączenia wody

  Wyłączenia wody: 22-23.09.2022

  dodano: 19 września 2022
  Przedsiębiorstwo Wodociągowo-Kanalizacyjne „Legionowo” Sp. z o.o. zawiadamia o wyłączeniach dostaw wody na terenie miasta.
 • Na zdjęciu pociąg Kolei Mazowieckich

  Dzień bez samochodu w Kolejach Mazowieckich

  dodano: 16 września 2022

  Jak informują Koleje Mazowieckie w związku z Europejskim Dniem bez Samochodu, przypadającym w dniu 22 września 2022 r. (czwartek), wzorem lat ubiegłych, Spółka „Koleje Mazowieckie - KM” przyłącza się do obchodów poprzez wprowadzenie pozataryfowej oferty specjalnej Dzień bez Samochodu w KM.

 • Uroczystość odsłonięcia tablicy pamiątkowej, przemawia prezydent miasta

  Odsłonięcie tablicy pamiątkowej Karola Szwedowskiego

  dodano: 16 września 2022

  W miniony poniedziałek (12 września br.) w kwaterze wojennej legionowskiego cmentarza odbyło się uroczyste odsłonięcie tablicy upamiętniającej Karola Szwedowskiego, mieszkańca Legionowa i uczestnika obrony Westerplatte we wrześniu 1939 r.

 • EdukacjaGrafika promująca akcję - Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa

  Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa! Sezon grzewczy 2022-2023

  dodano: 16 września 2022

  „Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa!”, to ogólnopolska kampania edukacyjno-informacyjna na temat zagrożeń związanych z możliwością powstania pożarów w mieszkaniach lub domach jednorodzinnych oraz zatruciem tlenkiem węgla.

 • Na zdjęciu drzwi radiowozu z napisem policja/fot. pruszkow.pl

  Już od 17 września zmiany w przepisach Prawo o ruchu drogowym

  dodano: 16 września 2022

  Już od 17 września nastąpią kolejne zmiany w przepisach obowiązujących kierowców. Celem jest zwiększenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Zmiany dotyczą m.in. złamania przepisów z tej samej grupy w ciągu 2 lat od ostatniego wykroczenia. Mandat drogowy będzie w tym przypadku dwukrotnie wyższy. Wykroczenia, które podlegać będą "recydywie" to: przekroczenie dopuszczalnej prędkości (powyżej 31 km/h), nieustąpienie pierwszeństwa pieszemu, niewłaściwe wyprzedzanie i wjechanie na przejazd kolejowy po opuszczeniu zapór lub zapaleniu się czerwonego światła. Zmieniają się także ilości punktów karnych nakładanych przez służby za poszczególne wykroczenia w ruchu drogowym.

 • KulturaBawiące się dziecko, mężczyzna i pies

  Przepis na rodzinne czytanie – konkurs fotograficzny

  dodano: 16 września 2022

  Miejska Bibliotek Publiczna w Legionowie wydłużyła do 19 września termin składania prac w ramach konkursu fotograficznego.