zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Kalendarz wydarzeń

 • Promocja spektaklu:

  Premiera spektaklu "Kluczyk" teatru seniorów Etiuda

  Data wydarzenia: 03 października 2021
  Grupa teatralna Etiuda, działająca w legionowskim MOK już wiele lat, wykazuje się sporą, zważywszy wiek uczestników, aktywnością. Tym razem spotkamy się z Etiudą na scenie sali widowiskowej ratusza podczas premierowej prezentacji spektaklu "Kluczyk".
 • 79. rocznica zagłady ludności getta w Legionowie

  79. rocznica zagłady ludności getta w Legionowie

  Data wydarzenia: 03 października 2021
  W 79. rocznicę zagłady ludności getta w Legionowie Muzeum Historyczne w Legionowie zaprasza na spacer po Ludwisinie, który odbędzie się 3 października 2021 r. o godz. 15.00.
 • Otwarte Juniorskie Mistrzostwa Legionowa w Badmintona

  Otwarte Juniorskie Mistrzostwa Legionowa w Badmintona

  Data wydarzenia: 02 - 03 października 2021
  W dniach 2-3 października 2021 r. Klub Sportowy Sportlandia działający w Spektrum Sportu w Legionowie organizuje Mistrzostwa Legionowa w Badmintona dla Juniorów.
 • Aktor z pacynką

  Niedzielne Spotkania z Bajką - Król Maciuś

  Data wydarzenia: 03 października 2021
  Spektakl opowiada historię małego chłopca, który w wieku 10 lat musiał stanąć na czele swojego królestwa w bardzo odpowiedzialnej roli króla. W czasie bajki dzieci przekonają się, że dorosłość nie jest taka beztroska jak nam się wydaje.