zamknij

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Wszystkie

 • SamorządoweNapis: Wybory samorządowe 2024

  Wybory samorządowe 2024 r. - co powinieneś wiedzieć?

  dodano: 14 lutego 2024

  W styczniu opublikowane zostało rozporządzenie premiera w sprawie zarządzenia wyborów samorządowych 2024. Wiemy, że odbędą się one 7 kwietnia. A o jakich jeszcze ważnych zagadnieniach powinniśmy wiedzieć?

 • KomunikatyGrafika promująca dofinansowanie na wozy strażackie - #UEpomaga

  Nowy wóz strażacki dla legionowskich druhów

  dodano: 13 lutego 2024

  Kolejne środki ze wsparcia unijnego trafią do Legionowa. Już dziś (13.02) o godz. 15:00 Roman Smogorzewski prezydent miasta podpisze umowę na dofinansowanie wozu strażackiego dla OSP w wysokości ponad miliona złotych. Jednak to nie koniec dobrych wiadomości. Ponad 20 tys. zł trafi do Legionowa w ramach programu samorządu województwa „Mazowsze dla młodzieży” na powołanie Młodzieżowej Rady Miasta Legionowo.

 • KomunikatyNapis: chcemy poznać twoje zdanie

  Konsultacje projektu uchwały dotyczącej współpracy woj. Mazowieckiego z organizacjami pozarządowymi na 2024 rok

  dodano: 13 lutego 2024
  Zarząd Województwa Mazowieckiego zaprasza organizacje pozarządowe oraz podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie do konsultacji projektu uchwały Sejmiku Województwa Mazowieckiego zmieniającej uchwałę w sprawie Rocznego programu współpracy Województwa Mazowieckiego z organizacjami pozarządowymi na 2024 rok.
 • KomunikatyPlakat informujący w jaki sposób można złożyć wniosek na 800+

  Już można składać wnioski o 800 plus na nowy okres świadczeniowy

  dodano: 13 lutego 2024
  Rodzice i opiekunowie mogą składać wnioski o 800 plus na nowy okres świadczeniowy. Wnioski o świadczenie można składać tylko elektronicznie. Od 1 lutego do ZUS wpłynęło 1,1 mln wniosków.
 • EdukacjaPlakat informujący o dniu otwartym w II LO

  Dzień Otwarty w II LO

  dodano: 13 lutego 2024
  Zapraszamy wszystkich uczniów, rodziców oraz zainteresowanych do odwiedzenia szkoły w 8 marca 2024 roku o godzinie 18:00.
 • Techniczna mapa Legionowa

  PWK stawia na rozwój cyfryzacji

  dodano: 12 lutego 2024
  W Przedsiębiorstwie Wodociągowo-Kanalizacyjnym "Legionowo" Sp. z o.o. wdrażany jest nowoczesny System Informacji Geograficznej (GIS). Jest to platforma do gromadzenia, zarządzania oraz analizowania danych.
 • KomunikatyNa grafice napis oświadczenie

  Oświadczenie ws. żłobka miejskiego

  dodano: 12 lutego 2024

  W związku z informacją o niewłaściwym zachowaniu się trzech opiekunek Żłobka Miejskiego w Legionowie wobec ich podopiecznych pragniemy wyrazić ubolewanie, że doszło do takiej sytuacji. Informujemy, że nie ma naszej zgody na jakąkolwiek formę nagannych zachowań wobec dzieci, nawet słownych.

 • KomunikatyGrafika wyróżniająca: wyłączenia prądu

  Wyłączenia prądu: 16 i 19.02.2024 r.

  dodano: 12 lutego 2024

  PGE Dystrybucja S.A. informuje o wyłączeniach prądu w Legionowie w następujących terminach:

 • KomunikatyNapis: Kalendarium 2024 statystyczne badania ankietowe

  Statystyczne badania ankietowe w 2024 r.

  dodano: 9 lutego 2024
  Główny Urząd Statystyczny od wielu lat prowadzi statystyczne badania ankietowe.
 • KomunikatyNpis: pilne

  Protest rolników na trasie DK61

  dodano: 9 lutego 2024
  Jak informuje Komenda Policji Powiatowej w Legionowie, dziś (09.02) na drogach powiatu legionowskiego, podobnie jak w całej Polsce, mogą wystąpić utrudnienia w korzystaniu z trasy DK61.