zamknij

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Wszystkie

 • SamorządowePlakat promujący akcję odpowiedzialni społecznie

  Rusza konkurs Odpowiedzialni Społecznie 2022

  dodano: 4 listopada 2022

  Po raz szósty starosta legionowski wspólnie z Powiatowym Centrum Integracji Społecznej w Legionowie zaprasza pracodawców z terenu naszego powiatu do wzięcia udziału w konkursie "Odpowiedzialni Społecznie 2022".

 • KulturaKilka osób podczas wykładu

  Diagnoza potrzeb i potencjału kulturowego mieszkańców Legionowa – ogłoszenie raportu

  dodano: 4 listopada 2022

  W ramach projektu „Biblioteka – dom inicjatyw”, dofinansowanego z programu BLISKO – Biblioteka | Lokalność | Inicjatywy | Społeczność | Kooperacja | Oddolność, od lipca do września tego roku wraz z Kolektywem Badawczym prowadziliśmy diagnozę potrzeb i potencjału kulturowego mieszkańców w wieku od 25 do 44 lat. Jej wyniki zostały ogłoszone podczas oficjalnego spotkania w Poczytalni 24 października.

 • KomunikatyGrafika wyróżniająca - Wyłączenia wody

  Wyłączenia wody: 5.11.2022

  dodano: 3 listopada 2022
  Przedsiębiorstwo Wodociągowo-Kanalizacyjne „Legionowo” Sp. z o.o. zawiadamia o wyłączeniach dostaw wody na terenie miasta.
 • KomunikatyNa grafice napis Ogłoszenie

  Ogłoszenie – informacja o preferencyjnym zakupie węgla dla gospodarstw domowych

  dodano: 3 listopada 2022

  Na podstawie Art. 34 ust. 1 Ustawy z dnia 27 października 2022 r. o zakupie preferencyjnym paliwa stałego dla gospodarstw domowych Gmina Miejska Legionowo informuje o przystąpieniu do zakupu paliwa stałego (węgla kamiennego) z przeznaczeniem dla gospodarstw domowych. Węgiel będzie dystrybuowany za pośrednictwem PEC "Legionowo” sp. z o.o. przy ul. Olszankowej 36.

 • EdukacjaNa grafice dwa medale

  Muzealny zabytek miesiąca - listopad

  dodano: 3 listopada 2022

  W zbiorach Muzeum Historycznego w Legionowie znajduje się Medal Dziesięciolecia Odzyskanej Niepodległości 1918-1928. Medal był zaszczytnym odznaczeniem dla obywateli polskich wypełniających nienagannie swoje obowiązki wobec Państwa Polskiego. Odznaczenie przysługiwało żołnierzom służby zasadniczej i zawodowej, urzędnikom instytucji państwowych i samorządowych oraz pracownikom instytucji publicznych. Medal nadawali członkowie rządu polskiego.

 • KomunikatyPlakat informujący o zmianach w biurze paszportowym

  Komunikat Biura Paszportowego

  dodano: 3 listopada 2022

  Jak informuje Starostwo Powiatowe w Legionowie w związku ze zmianą systemu informatycznego w Biurze Paszportowym w Legionowie dojdzie do poniższych zmian.

 • EdukacjaGrafika promująca akcję - Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa

  Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa! Sezon grzewczy 2022-2023

  dodano: 3 listopada 2022

  „Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa!”, to ogólnopolska kampania edukacyjno-informacyjna na temat zagrożeń związanych z możliwością powstania pożarów w mieszkaniach lub domach jednorodzinnych oraz zatruciem tlenkiem węgla.

 • KulturaNa zdjęciu szczęśliwa rodzina podczas czytania książek/fot. Poczytalnia

  Podsumowanie projektu „Biblioteka rodzin”

  dodano: 3 listopada 2022

  Dzięki dofinansowaniu otrzymanemu z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego Miejska Biblioteka Publiczna w Legionowie zrealizowała w tym roku autorski projekt „Biblioteka rodzin”.

 • SportNa zdjęciu dwaj cieszący się piłkarze

  KS Legionovia Legionowo - podsumowanie września

  dodano: 3 listopada 2022

  Tradycyjnie już klub piłkarski KS Legionovia Legionowo chwali się wynikami minonego miesiąca. A ten był tym razem niemal perfekcyjny w ich wykonaniu. W 4 meczach nasza drużyna uzbierała 10 punktów i dzięki temu zajmuje pierwsze miejsce w lidze.

 • EdukacjaOsoba siedząca przy biurku pisząc na laptopie

  Stypendia naukowe dla studentów

  dodano: 2 listopada 2022
  O stypendium mogą ubiegać się studenci będący mieszkańcami Legionowa, którzy spełniają jednocześnie niżej wymienione warunki: