zamknij

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

NGO

Ewa Sobierajska
Wydział Zdrowia Publicznego i Spraw Społecznych

Urząd Miasta Legionowo, ul. marsz. J. Piłsudskiego 41, pok. 4.27,
tel. 22 766 40 07, e-mail: ngo@um.Legionowo.pl

 • KomunikatyNa grafice napis - Komunikat

  Uwaga: ważne dla podmiotów użyteczności publicznej działających w Legionowie. Nie dotyczy gospodarstw domowych

  dodano: 26 września 2022

  Informujemy, że weszła w życie ustawa z dnia 15 września 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie niektórych źródeł ciepła w związku z sytuacją na rynku paliw (Dz. U. z 2022 r., poz. 1967), zakładająca wsparcie dla odbiorców ciepła. Założeniem jej jest ograniczenie wzrostu cen ciepła i ciepłej wody dla gospodarstw domowych i instytucji użyteczności publicznej (tzw podmiotów wrażliwych - definicja na końcu tekstu), przez wprowadzenie średniej ceny wytwarzania ciepła z rekompensatą. Chodzi o częściowe pokrycie kosztów odbiorców ciepła wobec przedsiębiorstw ciepłowniczych na zasadzie rekompensaty dla nich. Więcej informacji w Dzienniku Ustaw.

 • NGOGrafika promująca Święto Organizacji Pozarządowych w Legionowie

  Święto Organizacji Pozarządowych już wkrótce!

  dodano: 22 września 2022

  Święto Organizacji Pozarządowych to wydarzenie, które po raz drugi zagości w naszym mieście. Odbędzie się już 24 września br. na terenie wokół Ratusza, w Parku Miejskim NSZZ Solidarność w godz. 14:00-17:00. Będzie to dzień podczas którego mieszkańcy będą mieli okazję poznać nie tylko organizacje pozarządowe z naszego miasta ale i spotkać się z wolontariuszami. Święto to wyjątkowa okazja do zapoznania się z ich działalnością, która potrafi wpływać na nas każdego dnia. Jak organizacje pozarządowe są ważne nie tylko dla naszego miasta bardzo dobitnie pokazały ostatnie lata – poprzez okres pandemii i wojny w Ukrainie.

 • NGOLogo - LOWES

  Szkolenie dla NGO: Twoja organizacja w internecie. Usprawnienia i narzędzia

  dodano: 21 września 2022
  Szkolenie jest bezpłatne. Odbędzie się online, na platformie GoogleMeet, we środę 5 października 2022, w godz. 16:00-19:00.
 • NGONa zdjęciu osoby podczas spotkania

  ŚOP, czyli Stawiamy na rodzinę

  dodano: 19 sierpnia 2022

  W sali konferencyjnej Urzędu Miasta Legionowo (18.08) odbyło się kolejne spotkanie przedstawicieli organizacji pozarządowych, samorządu, Miejskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego i animatorki ze Stowarzyszenia Boris Stanisławy Retmaniak w sprawie współorganizacji imprezy plenerowej ŚOP, czyli Święta Organizacji Pozarządowych.

 • NGONa zdjęciu 4 uśmichnięte osoby

  AIS 2022 – znamy zwycięzców

  dodano: 19 sierpnia 2022

  Jak informują organizatorzy zakończyło się głosowanie internautów na najlepsze projekty pierwszej edycji konkursu „Aktywator Inicjatyw Sąsiedzkich”, edycja 2022. Łączny budżet konkursu wynosił 7000,00 zł

 • NGODziewczyna w słuchwakach, nad nią napis - Zgłoś się do Radia Widok!

  To ostatni moment, aby dołączyć do młodzieżowego Radia Widok!

  dodano: 8 sierpnia 2022
  Radio Widok to pierwsze internetowe ogólnopolskie radio młodzieżowe, które powstało na Żywiecczyźnie, w gminie Jeleśnia. Z czasem okazało się, że chętnych redaktorów stale przybywa, a radio zmieniło profil z lokalnego na ogólnopolski!