zamknij

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Wszystkie

 • KomunikatyZgłoś lokalną inicjatywę i zdobądź grant!

  Zgłoś lokalną inicjatywę i zdobądź grant!

  dodano: 17 października 2022
  Ogólnopolska sieć sklepów Netto uruchomiła program Sąsiedzka Moc. W ramach akcji Netto przeznaczy łącznie 600 tys. zł na realizację 50 lokalnych projektów. Inicjatywy mogą zgłaszać zarówno osoby indywidualne, jak i organizacje.
 • KomunikatyGrafika z napisem - Co Ty możesz zrobić, aby zmniejszyć rachunki za prąd

  Jak obniżyć rachunki?

  dodano: 17 października 2022
  Oszczędzanie energii elektrycznej dotyczy każdego z nas. Zrób wszystko co możliwe, a w skali roku zaoszczędzisz konkretne kwoty. To korzyść dla Twojego portfela, ale także dla środowiska.
 • ZdrowieKawałek budynku

  Nocny dyżur jednak w szpitalu

  dodano: 14 października 2022
  Od 1 listopada usługi Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej będzie pełnił szpital przy ulicy Zegrzyńskiej. Cieszymy się, że głos samorządowców i mieszkańców został wysłuchany!
 • KomunikatyGrafika wyróżniająca - Wyłączenia wody

  Wyłączenia wody: 17 i 18.10.2022

  dodano: 14 października 2022
  Przedsiębiorstwo Wodociągowo-Kanalizacyjne „Legionowo” Sp. z o.o. zawiadamia o wyłączeniach dostaw wody na terenie miasta.
 • EdukacjaPrezydent i grupa nagrodzonych osób

  Dzień Edukacji Narodowej w Ratuszu

  dodano: 13 października 2022
  12 października br. odbyło się uroczyste spotkanie z okazji Dnia Edukacji Narodowej dla szkół, przedszkoli i żłobka prowadzonych przez Gminę Legionowo.
 • Komunikatyręka z megafonem obok napis: Szkoła Inicjatyw Strażniczych. Rekrutacja trwa!

  Watchdog Polska zaprasza do SIS!

  dodano: 13 października 2022
  Sieć Obywatelska Watchdog Polska zaprasza do Szkoły Inicjatyw Strażniczych (SIS)! To cykl bezpłatnych szkoleń dla mieszkańców wsi i miast, którzy przyglądają się pracy lokalnych władz, zadają im pytania, zabierają głos w sprawach publicznych i działają na rzecz zmiany w przypadku zdiagnozowania problemów tam, gdzie mieszkają. Zgłoszenia do 30 listopada.
 • ZdrowiePlakat: Legionowski Dzień Walki z Cukrzycą

  Legionowski Dzień Walki z Cukrzycą

  dodano: 13 października 2022
  W poniedziałek, 14 listopada w godzinach 18.30-20.00 zapraszamy Państwa do sali widowiskowej w ratuszu na wykład dotyczący cukrzycy, który poprowadzi Katarzyna Bosacka.
 • KomunikatyGrafika promująca Konkurs fotograficzny

  Konkurs fotograficzny „Ekonomia społeczna - sposób na życie!

  dodano: 13 października 2022
  Wydział Ekonomii Społecznej Mazowieckiego Centrum Polityki Społecznej ogłasza konkurs fotograficzny pod hasłem „Ekonomia społeczna - sposób na życie!"
 • EdukacjaPlakat Międzynarodowy Miesiąc AAC

  Październik – Międzynarodowy Miesiąc AAC

  dodano: 13 października 2022
  Od 2007 roku październik obchodzony jest jako Międzynarodowy Miesiąc Alternatywnych i Wspomagających Metod Komunikacji, a tegoroczne hasło obchodów to “Pokaż swój głos”.
 • KomunikacjaFragment autobusu z logiem WTP

  Zakończenie przebudowy pętli autobusowej Mickiewicza w Legionowie

  dodano: 13 października 2022

  W związku z zakończeniem przebudowy pętli autobusowej Mickiewicza w Legionowie od dnia 15.10.2022 r. od godz. 4:00 przywrócone zostają stałe trasy linii autobusowych 723, 736, N63 i L-8 uwzględniające podjazd na pętlę.