zamknij

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Wszystkie

 • KulturaZabytkowe buteleczki apteczne

  Muzeum przedstawia - zabytek marca

  dodano: 14 marca 2024

  Prezentowane na zdjęciu buteleczki apteczne znaleziono na terenie dawnej Huty Szkła „Jabłonna”. Zostały one wyprodukowane dla Towarzystwa Akcyjnego Franciszka Karpińskiego w Warszawie w latach 20. lub na początku lat 30 XX w.

 • SportOsosby z pucharami medalami i dyplomami

  Legionowski Taneczny Klub Sportowy Brothers Dance Studio z medalami Mistrzostw Mazowsza Cheer Solo

  dodano: 13 marca 2024
  W ubiegły weekend 09.03.2024 roku odbyły się 1 Otwarte Mistrzostwa Mazowsza Cheer Solo w Łochowie. Wydarzenie zorganizowane zostało przez zespół Cheerleaders Iskra Łochów, a strategicznym partnerem Wydarzenia było Mazowsze serce Polski.
 • KomunikatyNapis: ważne

  Zmiana miejsc głosowania w wyborach samorządowych

  dodano: 13 marca 2024

  Informujemy, że zmianie ulegają niektóre z obwodów głosowania na terenie Legionowa. Poniżej można zapoznać się z tymi danymi.  

 • EdukacjaKilka osób na scenie

  Optymistyczne miasto

  dodano: 13 marca 2024

  W sali widowiskowej Urzędu Dzielnicy Bielany (28 lutego) odbyła się VII Konferencja Nowe Horyzonty w Edukacji Domino Szczęścia i Optymizmu, której organizatorem był Burmistrz Dzielnicy Bielany oraz Prezes Polskiego Ośrodka Optymizmu Mirela Nawrot.

 • NGOKobiety siedzą przy stole i ćwiczą

  Klub Senior+

  dodano: 13 marca 2024
  Legionowski Klub Senior+ założony został w 2019 roku. Jest to miejsce, w którym osoby w wieku senioralnym mogą odnaleźć dla siebie nowe ścieżki aktywności.
 • ZdrowieKriokomora, obsługujący ją mężczyzna, w środku dwie pacjentki

  Turnusy w kriokomorze

  dodano: 13 marca 2024
  Ośrodek Rehabilitacji Dziennej w Legionowie zaprasza na turnusy w kriokomorze ogólnoustrojowej w ramach NFZ.
 • KomunikatyGrafika z ciągami znaków, liter i cyfr

  Znajomy z portalu społecznościowego, który prosi o pieniądze może być oszustem

  dodano: 13 marca 2024

  Policjanci apelują – zanim przekażemy komukolwiek kod BLIK, upewnijmy się, że za prośbą o pomoc finansową nie kryje się próba oszustwa! Prośby oszustów są różne - na leki, zagubiona została torebka, zagubiony portfel, brak pieniędzy na powrót do domu, brak pieniędzy na jedzenie, trudna sytuacja finansowa. Przestępcy tłumaczą, że teraz brakuje im środków, ale oddadzą je wieczorem, gdy tylko otrzymają przelew. Dlatego warto osobiście się spotkać ze znajomym lub zadzwonić i porozmawiać, czy naprawdę potrzebne mu są pieniądze.

 • EdukacjaDominika Miaz

  Cykl wywiadów z laureatami konkursu „Innowacyjny Nauczyciel” cz. VII

  dodano: 13 marca 2024

  Z okazji przypadającej w ty roku jubileuszowej X edycji konkursu "Innowacyjny Nauczyciel" i "Lider Twórczego Zarządzania" prezentujemy cykl wywiadów z laureatami którzy otrzymali ten zaszczytny tytuł w ciągu ostatnich lat. Tytuł "Innowacyjny Nauczyciel" to prestiżowe wyróżnienie Prezydenta Miasta Legionowo, które jest przyznawane w ramach konkursu przez kapitułę składającą się z ekspertów w dziedzinie edukacji z m.in. Ministerstwa Edukacji Narodowej, Kuratorium Oświaty, Uniwersytetu Warszawskiego oraz prasy oświatowej.

 • NGOGrafika promująca projekt szkoleniowo-doradczy

  Fundusze dla klimatu - Sieć Doradców NGO

  dodano: 13 marca 2024

  Poprzez projekt “Fundusze dla klimatu - Sieć Doradców NGO” Ogólnopolska Federacja Organizacji Pozarządowych (OFOP) tworzy ogólnopolską sieć doradców i doradczyń w zakresie pozyskiwania funduszy europejskich na projekty społeczne oraz inwestycyjne służące ochronie środowiska, mitygacji i adaptacji do zmian klimatu. Zieloni doradcy wspierają lokalne organizacje pozarządowe, a także wspierają partnerstwa organizacji i samorządów w gminach do 50 tys. mieszkańców w całej Polsce.

 • EdukacjaNapis informujacy o międzyszkolnym turnieju gier edukacyjnych

  Game up challenge - międzyszkolny turniej gier edukacyjnych

  dodano: 12 marca 2024

  Organizujemy Ogólnopolski Konkurs dla Szkół, w którym wygrać można atrakcyjne nagrody!