zamknij

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Wszystkie

 • EdukacjaNa grafice napis komunikat

  Zasady rekrutacji do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych prowadzonych przez Gminę Legionowo na r.szk. 2024/2025

  dodano: 29 stycznia 2024

  Postępowanie rekrutacyjne prowadzone będzie z wykorzystaniem systemu teleinformatycznego w terminach określonych w harmonogramie wynikającym z Zarządzenia Nr 19/2024 Prezydenta Miasta Legionowo z dnia 24 stycznia 2024 r. Oferta przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych prowadzonych przez Gminę Legionowo zostanie udostępniona 29 lutego 2024 r. o godz. 12:00.

 • ZdrowieGrafika promująca akcję czujka na straży Twojego bezpieczeństwa

  Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa

  dodano: 29 stycznia 2024

  „Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa!”, to ogólnopolska kampania edukacyjno-informacyjna na temat zagrożeń związanych z możliwością powstania pożarów w mieszkaniach lub domach jednorodzinnych oraz zatruciem tlenkiem węgla. Jest drugą odsłoną kampanii „Czad i ogień. Obudź czujność.”

 • EdukacjaNa grafice napis komunikat

  Zasady przyjęć do szkół podstawowych na rok szkolny 2024/2025

  dodano: 29 stycznia 2024

  Do klasy I w szkole podstawowej przyjmowane są: - dzieci 7 - letnie (rocznik 2017), objęte obowiązkiem szkolnym; - dzieci 6 – letnie (rocznik 2018) zgodnie z wolą rodziców, jeśli dziecko korzystało z wychowania przedszkolnego w roku szkolnym poprzedzającym rok szkolny, w którym ma rozpocząć naukę w szkole albo posiada opinię poradni psychologiczno – pedagogicznej o możliwości rozpoczęcia nauki w szkole podstawowej.

 • KomunikatyGrafika wyróżniająca: wyłączenia prądu

  Wyłączenia prądu: 08.02.2024 r.

  dodano: 29 stycznia 2024

  PGE Dystrybucja S.A. informuje o wyłączeniach prądu w Legionowie w następujących terminach:

 • KomunikatyZamaskowany mężczyzna, włamywacz

  Widzisz, że ktoś obcy „kręci się” pod domem, bądź na parkingu - natychmiast powiadom o tym Policję, która to sprawdzi

  dodano: 29 stycznia 2024

  Złodzieje często wcześniej obserwują dom czy mieszkanie, który chcą okraść. Podobnie sytuacja ma się na parkingach samochodowych, gdzie amatorzy cudzej własności „wybierają” pojazd do kradzieży, bądź kradzieży jego elementów takich jak np. katalizatory. Dlatego prosimy mieszkańców powiatu o natychmiastowe przekazywanie informacji o podejrzanych obcych osobach do dyżurnego najbliższej jednostki Policji, bądź na numer alarmowy 112. Policjanci bez względu na porę przyjadą na miejsce i sprawdzą każde takie zgłoszenie.

 • Bezpłatna PomocPlakat informujący o bezpłatnej pomocy psychologicznej i psychiatrycznej

  Bezpłatna pomoc psychologiczna i psychiatryczna

  dodano: 29 stycznia 2024
  Bezpłatna pomoc psychologiczna i psychiatryczna świadczona jest dla mieszkańców Legionowa.
 • ZdrowieGrafika z napisem - Komunikat

  Posiedzenia Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych

  dodano: 29 stycznia 2024

  Posiedzenia Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych odbywają się przy ulicy Sowińskiego 37 w Legionowie (budynek PEC).

  Terminy: 01.02.2024 r. i 15.02.2024 r. godz. 16:30-18:00

 • KomunikatyGrafika wyróżniająca z napisem - Ostrzeżenie meteo

  Ostrzeżenie: oblodzenie

  dodano: 26 stycznia 2024

  Prognozuje się zamarzanie mokrej nawierzchni dróg i chodników po opadach deszczu, deszczu ze śniegiem i mokrego śniegu powodujące ich oblodzenie. Temperatura minimalna około -2°C, temperatura minimalna przy gruncie około -3°C.

 • EdukacjaNa grafice napis komunikat

  Organizacja dyżuru wakacyjnego w 2024 roku

  dodano: 25 stycznia 2024

  Dyżur wakacyjny organizowany jest dla dzieci w wieku przedszkolnym uczęszczających w roku szkolnym 2023/2024 do przedszkoli lub oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych prowadzonych przez Gminę Legionowo.

 • KomunikatyGrafika wyróżniająca z napisem - Ostrzeżenie meteo

  Ostrzeżenie: Silny wiatr

  dodano: 25 stycznia 2024

  Prognozuje się wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości do 35 km/h, w porywach do 70 km/h, z północnego zachodu.