zamknij

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Wszystkie

 • KomunikacjaNa zdjęciu ulica Zakopiańska

  Modernizacja ul. Zakopiańskiej

  dodano: 31 sierpnia 2022

  Trwają prace związane z przebudową ulicy Zakopiańskiej. Prowadzone działania dotyczą również terenu zlokalizowanego w pobliżu Szkoły Podstawowej nr 1, dlatego zwracamy się zarówno do rodziców, jak i uczniów o zachowanie szczególnej ostrożności przy poruszaniu się w tym miejscu. Kierowców prosimy, o ile to możliwe, o wybieranie tras omijających tę ulicę. Za utrudnienia przepraszamy.

 • SamorządowePolicjant przeprowadzający dziecko przez ulicę

  Policjanci zadbają o bezpieczeństwo najmłodszych w drodze do szkoły

  dodano: 31 sierpnia 2022

  Pierwsze dni nauki szkolnej to również zwiększenie ruchu kołowego i pieszego, zwłaszcza w pobliżu szkół. Szczególnie w początkowym okresie nauki szkolnej policjanci jak co roku prowadzić będą działania mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa szczególnie dla dzieci i młodzieży.

 • KulturaLogotyp Narodowego Programu Czytelnictwa

  Poczytalnia z dofinansowaniem

  dodano: 31 sierpnia 2022

  Jak informują legionowscy bibliotekarze Miejska Biblioteka Publiczna w Legionowie otrzymała 15 000 zł na zakup nowości wydawniczych.

 • EdukacjaNa zdjęciu duża grupa osób podczas wręczania dyplomów

  Dyplomy dla nauczycieli

  dodano: 31 sierpnia 2022

  Na minioną sesję Rady Miasta Legionowo (30.08) zawitało kilkunastu nauczycieli z legionowskich placówek oświatowych. Uroczystość odbyła się w związku z kilkoma wydarzeniami w legionowskiej edukacji.

 • KomunikatyLogotypy ZONE i GUNB

  Komunikat Głównego Inspektora Nadzoru Budowlanego w sprawie zjawiska zmian/aktualizacji źródeł ciepła w deklaracjach składanych do Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków

  dodano: 31 sierpnia 2022

  Centralna Ewidencja Emisyjności Budynków jako baza źródeł ciepła i spalania paliw działa od 1 lipca 2021 r. W deklaracjach składanych do CEEB znajdują się informacje o liczbie i rodzaju eksploatowanych źródeł ciepła lub źródeł spalania paliw oraz o ich przeznaczeniu i stosowanych w nich paliwach.

 • EdukacjaNa grafice napis witaj szkoło

  Witaj szkoło!

  dodano: 31 sierpnia 2022

  Już dziś rozpoczyna się rok szkolny 2022/2023. Naukę rozpocznie w szkołach podstawowych prowadzonych przez Gminę Legionowo: 4964 uczniów w tym 241 ukraińskich - w liceum ogólnokształcącym (utworzono dodatkowy oddział na potrzeby rekrutacji oraz oddział przygotowawczy dla młodzieży ukraińskiej) - 649 uczniów w tym 29 ukraińskich, a w przedszkolach 1752 dzieci w tym 62 ukraińskich.

 • ZdrowiePlakat akcji - NIE nowotworom u dzieci

  NIE nowotworom u dzieci

  dodano: 30 sierpnia 2022
  Fundacja Ronalda McDonalda i Prezydent Miasta Legionowo zapraszają 04.09.2022 roku na profilaktyczne, bezpłatne badania USG dzieci w wieku od 9 miesięcy do 6 lat zamieszkałe na terenie Gminy Miejskiej Legionowa.
 • EdukacjaGrafika promująca warsztaty z kodowania

  Bezpłatne warsztaty dla dzieci i młodzieży z programowania

  dodano: 30 sierpnia 2022

  Ruszyły zapisy na bezpłatne warsztaty dla dzieci i młodzieży z programowania i bezpieczeństwa w sieci. Zapisy na www.kodujzgigantami.pl.

 • KomunikatyGrafika wyróżniająca: wyłączenia prądu

  Wyłączenia prądu: 5, 7 i 8.09.2022 r.

  dodano: 30 sierpnia 2022

  PGE Dystrybucja S.A. informuje o wyłączeniach prądu w Legionowie w następujących terminach: 5, 7 i 8.09.2022 r.

 • KomunikacjaGrafika wyróżniająca: Autobus DKM Legionowo

  DKM: zmiana rozkładu D2 i D3 od 5 września

  dodano: 29 sierpnia 2022

  W poniedziałek 5 września br. zacznie obowiązywać nowy rozkład jazdy DKM Legionowo linii D2 i D3.