zamknij

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Wszystkie

 • NGOPiotr Pawłowski

  Odsłonięcie pamiątkowej tablicy Piotra Pawłowskiego - Twórcy Integracji

  dodano: 19 marca 2024

  Zapraszamy na odsłonięcie pamiątkowej tablicy Piotra Pawłowskiego w najbliższy czwartek (21.03) o godz. 9:30. Odbędzie się ono bezpośrednio przy rondzie Piotra Pawłowskiego Twórcy Integracji. Po zakończeniu uroczystości odbędzie się "Marsz Kolorowej Skarpetki", którego uczestnicy przemaszerują ulicami miasta w kierunku placu przed ratuszem miejskim. Od godz. 10:40 w budynku rozpoczną się Dni Osób z Niepełnosprawnościami Miasta Legionowo i Powiatu Legionowskiego.

 • SportPięć osób z dyplomami i medalami

  Legionowski Taneczny Klub Sportowy Brothers Dance Studio z medalami z zawodów w Garwolinie

  dodano: 19 marca 2024
  W ubiegły weekend (16.03.2024 r.) Legionowski Taneczny Klub sportowy BDS brał udział w XX Otwartym Mazowieckim Turnieju Cheerleaders z cyklu Grand Prix Polski Cheerleaders PSCH w Garwolinie. W rywalizacji brali udział zawodnicy z całej Polski.
 • SamorządoweUszkodzenia tunel drogowy

  Tunel Polna - Kwiatowa ponownie „oberwał”

  dodano: 18 marca 2024

  Niestosowanie się do znaków drogowych kolejny raz doprowadziło do sytuacji, w której ucierpiał tunel w ciągu ulic Polna – Kwiatowa. Zniszczone zostały elementy sufitu, a także metalowe dystanse pomagające kierowcom ocenić wysokość swoich pojazdów.

 • NGOLogo Mazowsze Loklanie

  Masz pomysł na działania lokalne? Mazowsze Lokalnie – mikrodotacje do wzięcia!

  dodano: 18 marca 2024
  Do 27 marca 2024 roku trwa konkurs Mazowsze Lokalnie, w którym do wygrania są mikrodotacje do 7000 zł. Wnioski składać mogą zarówno grupy nieformalne złożone z minimum 3 mieszkańców województwa oraz młode organizacje pozarządowe (stowarzyszenia, fundacje, kluby, koła gospodyń wiejskich i inne).
 • KomunikatyGrafika wyróżniająca z napisem - Ostrzeżenie meteo

  Ostrzeżenie: Oblodzenie

  dodano: 18 marca 2024

  Prognozuje się lokalnie zamarzanie mokrej nawierzchni dróg i chodników po opadach deszczu ze śniegiem i mokrego śniegu powodujące ich oblodzenie. Temperatura minimalna około -2°C, temperatura minimalna przy gruncie około -4°C.

 • KomunikatyNapis: zgłoś się na bezpłatny kurs (Bez)Nadzieja małej i dużej gminy

  Zaproszenie na bezpłatny kurs (Bez)Nadzieja małej i dużej gminy 2024

  dodano: 18 marca 2024
  (Bez)Nadzieja małej i dużej gminy 2024 to cykl szkoleń skierowany do osób działających lokalnie. Nabór trwa do 8 kwietnia 2024 r.
 • KomunikatyGrafika wyróżniająca z napisem - Ostrzeżenie meteo

  Ostrzeżenie: Przymrozki

  dodano: 18 marca 2024

  Prognozowany jest spadek temperatury powietrza do około -2°C, przy gruncie do -5°C. Temperatura maksymalna w poniedziałek około 4°C.

 • NGOGrafika reklamująca o Legionowskim Budżecie Obywatelskim 2025

  Zgłoś projekt do Budżetu Obywatelskiego

  dodano: 16 marca 2024

  Ruszył nabór projektów do Budżetu Obywatelskiego Gminy Miejskiej Legionowo. Od soboty (2 marca 2024 r.) każdy mieszkaniec gminy może napisać i złożyć swój własny pomysł. Nabór trwa do końca miesiąca. Przez cały ten okres będziemy wspierać wnioskodawców. Swoje pytania można kierować telefonicznie pod nr 22 766 40 77 lub e-mailowo: konsultacje@um.legionowo.pl. Dodatkowo 16 marca pomagać będziemy na platformie MS Teams (on-line) w godz. 10:00-16:00, a 18 i 27 marca w godz.16:00-19:30 w atrium ratusza.

 • KomunikatyNa grafice wybory samorządowe 2024

  Gdzie legalnie wywiesić plakat wyborczy?

  dodano: 15 marca 2024

  W związku z trwającą kampanią wyborczą w naszym otoczeniu pojawia się coraz więcej plakatów i banerów. Aby uniknąć chaosu informacyjnego oraz uchronić się od kłopotów, warto przestrzegać obowiązującego prawa. Informujmy też potencjalnych zrywających czy zakrywających ogłoszenia wyborcze, że akty uniemożliwiające innym zaznajomienie się z ogłoszeniem, są karalne. Jednocześnie przypominamy, że na terenie Legionowa zostały wyznaczone miejsca przeznaczone na bezpłatne umieszczanie plakatów komitetów wyborczych na terenie Legionowa.

 • KomunikatyLogo programu 800+

  Złóż wniosek na 800+

  dodano: 15 marca 2024

  Rodzice i opiekunowie mogą składać wnioski o 800 plus na nowy okres świadczeniowy. Wnioski o świadczenie można składać tylko elektronicznie. Od 1 lutego do ZUS wpłynęło 1,1 mln wniosków.