zamknij

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Wszystkie

 • KomunikatyGrafika wyróżniająca z napisem - Ostrzeżenie meteo.

  Ostrzeżenie: Gęsta mgła

  dodano: 27 października 2022
  Prognozuje się gęste mgły w zasięgu których widzialność może wynosić miejscami od 50 m do 200 m.
 • Dwaj policjanci podczas rozmowy z osobą postronną na cmentarzu

  Zadbajmy o nasze bezpieczeństwo podczas wizyty na cmentarzu

  dodano: 26 października 2022

  Nieuwaga, roztargnienie, brak czasu, to najczęstsze okoliczności w jakich dochodzi do utraty pieniędzy, dokumentów czy telefonów komórkowych. Bądźmy ostrożni szczególnie teraz, kiedy wielu z nas porządkuje już nagrobki przed zbliżającym się 1 listopada. Złodzieje często wykorzystują ten czas na swój przestępczy proceder.

 • KomunikatyGrafika promująca Spotkania informacyjne - Obywatelski Monitoring Funduszy UE

  Obywatelski monitoring funduszy europejskich - nie przegap!

  dodano: 26 października 2022
  Do Polski już wkrótce powinno trafić ponad 76 mld. euro z budżetu Unii Europejskiej na lata 2021-2027. Ogólnopolska Federacja Organizacji Pozarządowych (OFOP) apeluje do organizacji w całym kraju o mobilizację oraz do włączenia się w pracę komitetów monitorujących programy finansowane z funduszy europejskich.
 • KomunikatyNa grafice napis komunikat

  Zmiana godzin pracy urzędu

  dodano: 26 października 2022

  Od listopada zawieszone zostaną dłuższe poniedziałkowe godziny funkcjonowania Urzędu Miasta Legionowo. W związku z tym obsługa klientów będzie się odbywać od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00.

 • ZdrowieZgromadzenie osób podczas marszu różowej wstążki, ludzie trzymają w rękach różowe balony

  Wielka promocja zdrowia w Legionowie

  dodano: 26 października 2022

  Zakończony niedawno Dzień Promocji Zdrowia (17.10) organizowany przez urząd miasta miał na celu poprzez edukację zdrowotną, badania profilaktyczne oraz specjalne spotkania i prelekcje utrwalenie prawidłowych wzorców zdrowego stylu życia. Frekwencja dopisała a licznie korzystający z bezpłatnych badań profilaktycznych mieszkańcy chętnie korzystali z dodatkowych atrakcji przygotowanych specjalnie z okazji święta.

 • KomunikatyNa grafice napis komunikat

  Zapytamy o zakup węgla

  dodano: 25 października 2022

  W związku z pracami administracji rządowej nad projektem ustawy, która dotyczy preferencyjnego zakupu węgla przez gospodarstwa domowe, Urząd Miasta Legionowo przeprowadzi wstępne rozpoznanie (od dnia 25.10.2022 r.) wśród mieszkańców zainteresowanych zakupem węgla od gminy w cenie nie wyższej niż 2000 zł za tonę. Ankieta będzie koncentrować się na informacjach związanych z rodzajem potrzebnego paliwa i jego ilości.

 • EdukacjaGrafika z napisem - Komunikat

  436 stypendiów Prezydenta Miasta Legionowo przyznane

  dodano: 25 października 2022
  Komisja stypendialna przyznała w Legionowie w tym roku 436 stypendiów. Stypendium I stopnia otrzymało 13 uczniów legionowskich szkół, II stopnia 78, natomiast III stopnia 345 uczniów.
 • KomunikacjaGrafika wyróżniająca: Autobus DKM Legionowo

  DKM: Autobus specjalny na 1 listopada

  dodano: 25 października 2022

  Urząd Miasta Legionowo informuje, że 1 listopada 2022 r. w godz. 08:00-20:00 będzie jeździł: Bezpłatny autobus do cmentarza parafialnego.

 • KomunikatyGrafika promująca konkurs Odpowiedzialni Społecznie 2022

  Ruszył konkurs Odpowiedzialni Społecznie 2022

  dodano: 25 października 2022
  Po raz szósty starosta legionowski wspólnie z Powiatowym Centrum Integracji Społecznej w Legionowie zaprasza pracodawców z terenu naszego powiatu do wzięcia udziału w konkursie "Odpowiedzialni Społecznie 2022".
 • KomunikatyGrafika wyróżniająca: wyłączenia prądu

  Wyłączenia prądu: 31.10.2022 r.

  dodano: 24 października 2022

  PGE Dystrybucja S.A. informuje o wyłączeniach prądu w Legionowie w następujących terminach: 31.10.2022 r.